در حال بارگذاری ...
 • طراحی و ساخت دستگاه تخلیه دود در بندر چابهار

  آمادگی برای ساخت این دستگاه به تعداد و با قابلیت استفاده در شهرستان و سایر بنادر وجود دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مسئول آتش نشانی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت : با همت و ابتکار عمل پرسنل آتش نشانی ، دستگاه تخلیه دود و گردش هوا در بندر چابهار طراحی و ساخته شد .

  سید سعید موسوی درباره طراحی و ساخت دستگاه تخلیه دود با استفاده از لوازم اسقاط ، تصریح کرد : کاربرد این دستگاه در تخلیه دود در انبار و ایجاد گردش هوا در عمق چاه ها است .

  وی توضیح داد : در تهیه و ساخت دستگاه یاد شده از وسایل اسقاط استفاده شده و هزینه ساخت آن در مقایسه با نمونه خارجی (با مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان) ، بسیار کمتر بوده و در مدت زمان ۲۰ روز انجام شده است .

  مسئول آتش نشانی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان اذعان کرد : آمادگی برای ساخت این دستگاه به تعداد و با قابلیت استفاده در شهرستان و سایر بنادر وجود دارد .
  مطالب مرتبط

  پرداخت بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ساخت انواع شناورها

  پرداخت بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ساخت انواع شناورها

  سازمان بنادر تسهیلات را به خریداران شناورهای مسافری پرداخت می‌کند که این مبلغ از محل وجوه اداره شده سازمان پرداخت می‌شود . در پرداخت تسهیلات به شناورها ، این طرح ها مطرح و به کمیته بررسی ارسال می‌شود و با همکاری بانک‌های عامل در این زمینه تسهیلات به سازندگان داخلی پرداخت ...

  |

  اتصال به ریل ، رشد اقتصادی بیشتری را برای بنادر ایران به دنبال دارد

  اتصال به ریل ، رشد اقتصادی بیشتری را برای بنادر ایران به دنبال دارد

  سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بایستی به خوبی مدنظر قرار گیرد تا بتوانیم ظرفیت بالقوه بنادر را بالفعل کنیم ، بنابراین نیازمند آن هستیم که سازمان های درگیر به کمک سازمان بنادر و دریانوردی بشتابند و اینگونه از نقش ویژه بنادر در بهبود وضعیت تولید کشور استفاده کنیم .

  |

  نظرات کاربران