در حال بارگذاری ...
 • کاهش ۱۰ درصدی تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  با توجه به ضرورت همراهی مردم در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، کماکان بر پرهیز از ترددهای غیر ضروری و ماندن در خانه جهت قطع زنجیره انتقال تأکید می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان از کاهش سه میلیون و ۲۸۱ هزار تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان در هشت ماهه نخست سال جاری تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا خبر داد .

  ایوب کرد با بیان اینکه در حال حاضر ۸۰ دستگاه تردد شمار آنلاین در محور های مواصلاتی استان نصب شده است ، افزود : در این مدت ۲۸ میلیون و ۷۳۳ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۳۲ میلیون و ۵۴ هزار تردد ، کاهش ۱۰ درصدی نشان می دهد . همچنین از اول آذرماه همزمان با اجرای محدودیت تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان شاهد کاهش ۱۱ درصدی تردد ها نسبت به یک روز قبل از اجرای طرح در محورهای استان هستیم .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان ادامه داد : با توجه به ضرورت همراهی مردم در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، کماکان بر پرهیز از ترددهای غیر ضروری و ماندن در خانه جهت قطع زنجیره انتقال تأکید می شود .

  وی پیگیری راه اندازی ۵۱ سامانه ثبت تخلف عبور و مرور را از مهمترین برنامه های سال جاری برای افزایش ایمنی تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان عنوان کرد و افزود : سامانه تلفنی ، اینترنتی و موبایلی ۱۴۱ پل ارتباطی این اداره کل با شهروندان به منظور آگاهی از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی ، شرایط آب و هوایی ، انسداد و رخدادهای جاده ای و همچنین دریافت انتقادات و پیشنهادات است .
  مطالب مرتبط

  شرکت‌های هواپیمایی روسیه خواستار حمایت دولت شدند

  شرکت‌های هواپیمایی روسیه خواستار حمایت دولت شدند

  در نامه ارسال شده توسط اتحادیه استفاده کنندگان از حمل و نقل هوایی به دولت ، گفته شده است که ۵۰ میلیارد روبل اختصاص داده شده برای حمایت از این بخش کافی نبوده است و خواستار ریافت کمک های بیشتری از دولت شدند .

  |

  کاهش ۶۰ درصدی مسافرت هوایی در سال ۲۰۲۰

  کاهش ۶۰ درصدی مسافرت هوایی در سال ۲۰۲۰

  صنعت گردشگری جهانی نیز به شدت متضرر شده است ، زیرا نیمی از گردشگران برای رسیدن به مقصد از حمل و نقل هوایی استفاده می‌کنند . بنابر اعلام سازمان بین المللی هوانوردی غیر نظامی احیای صنعت هوانوردی از سه ماهه دوم سال و به شرایط موفقیت آمیز بودن واکسیناسیون که در کشور‌های ثروتمند ...

  |

  فرودگاه‌ها و ضرورت برنامه ریزی و آمادگی برای دوران پساکرونا

  فرودگاه‌ها و ضرورت برنامه ریزی و آمادگی برای دوران پساکرونا

  شیوع ویروس کرونا موجب ارتقای آگاهی عمومی در خصوص نحوه انتقال ویروس از طریق شبکه حمل و نقل عمومی و نقش فرودگاه ها به عنوان درگاهی برای مقابله با انتشار بیماری های واگیردار شد . بنابراین از این پس فرودگاه ها ملزم خواهند بود ، علاوه بر توجه حداکثری به اولویت هایی نظیر ایمنی ، ...

  |

  نظرات کاربران