در حال بارگذاری ...
 • آماده باش ۲۸۰ دستگاه ماشین آلات راهداری استان همدان در طرح زمستانی

  ماشین‌آلات راهداری هم اکنون در گردنه‌های حساس استان مستقر شده اند تا در صورت احتمال بارش برف ترافیک عبوری دچار اختلال نشود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان گفت : ۲۸۰ دستگاه ماشین‌آلات سبک ، سنگین و نیمه سنگین راهداری با استقرار در راهدارخانه‌های استان ، برای بازگشایی محورهای ارتباطی آماده شده اند .

  صفر صادقی‌راد افزود : همدان به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی زمستانی زود هنگام را تجربه می‌کند که در همین زمینه عملیات تهیه و ذخیره سازی شن و نمک مورد نیاز راهدارخانه‌ها در حال انجام است . ۳۴ راهدارخانه با نزدیک به ۵۰۰ نیروی عملیاتی و پشتیبانی وظیفه بازگشایی ، پاکسازی و نگهداری جاده‌های استان همدان را بر عهده دارند .

  صادقی‌راد افزود : ماشین‌آلات راهداری هم اکنون در گردنه‌های حساس استان مستقر شده اند تا در صورت احتمال بارش برف ترافیک عبوری دچار اختلال نشود . در پیش‌بینی اداره کل هواشناسی احتمال بارش باران و ریزش برف در محورهای ملایر ، قهاوند و کبودرآهنگ و گردنه‌های تویسرکان و اسدآباد گزارش شده است .

  سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان بیان کرد : نیروهای راهداری آماده اجرای عملیات نمک‌پاشی در محورهای همدان هستند .

  وی با اشاره به اینکه محور گنجنامه - تویسرکان به دلیل نبود ایمنی کافی و احتمال ریزش سنگ از یکم آذر مسدود شده است ، عنوان کرد : افرادی که قصد سفر بین همدان و تویسرکان را دارند می‌توانند از مسیر جایگزین «همدان - جوکار - تویسرکان» و «مسیر همدان - اسدآباد - تویسرکان» استفاده کنند .
  مطالب مرتبط

  استقرار نظام جامع مدیریت دانش در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

  استقرار نظام جامع مدیریت دانش در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای

  در زمینه آموزش‌های لازم جهت آشنایی با مفاهیم مدیریت دانش و نحوه استخراج دانش شخصی و استفاده از دانش همکاران ، برنامه‌ریزی مناسبی برای برگزاری دوره آموزشی تعداد ۲۵۰ نفر از پرسنل ستادی و ۱۱۰۰ نفر از رؤسای ادارات استانی و شهرستانی صورت گرفته است . 

  |

  نظرات کاربران