در حال بارگذاری ...
 • صدور حواله بیش از ۲۱ هزار حلقه لاستیک برای ناوگان حمل و ‌نقل عمومی برون شهری استان کرمانشاه

  بر اساس دستورالعمل‌های موجود در سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای ، سازوکار تحویل حواله تایر در حوزه برون‌شهری به میزان کارکرد خودرو بستگی دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و‌ نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت : در ۸ ماهه امسال بیش از ۲۱ هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان حمل و نقل برون شهری توزیع شده است و هرگونه توزیع حواله لاستیک بصورت سیستمی و از طریق سامانه راهداری است و حواله دستی نداریم .

  فریبرز کرمی گفت : در ۸ ماهه امسال حواله ۲۱ هزار و ۴۹۲ هزار حلقه لاستیک برای ناوگان حمل و‌ نقل برون شهری استان کرمانشاه صادر شده است . در این مدت بیشترین حواله های صادر شده، برای انواع خودروهای سنگین تا ۲۰ تن و ناوگان اتوبوس برون شهری ، با توزیع ۱۱ هزار و ۶۶۴ حلقه لاستیک بوده است .

  کرمی افزود : در این مدت برای ناوگان حمل و نقل برون شهری ، کالا و مسافر ، لاستیک سایز ۱۲*۲۴ نیز ۴ هزار و ۹۳۹ حلقه لاستیک اختصاص یافته است . هزار و ۱۹۰ حلقه لاستیک نیز برای کامیونت ها و خاور اختصاص یافته است .

  کرمی افزود : بر اساس دستورالعمل‌های موجود در سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای ، سازوکار تحویل حواله تایر در حوزه برون‌شهری به میزان کارکرد خودرو بستگی دارد . به همین منظور با بررسی سیستمی بارنامه‌ها میزان پیمایش جاده‌ای خودرو‌ها مشخص شده و طبق آن‌ها حواله‌های تایر به ناوگان برون شهری تعلق می‌گیرد .
  مطالب مرتبط

  ورود بالغ بر ۵۲۰ نفر راننده جدید به چرخه حمل‌و‌نقل جاده‌ای کالا در آذربایجان غربی

  ورود بالغ بر ۵۲۰ نفر راننده جدید به چرخه حمل‌و‌نقل جاده‌ای کالا در آذربایجان غربی

  تا پایان نیمه نخست سال جاری افزون بر ۷۴ هزار حلقه لاستیک در سامانه برای توزیع در بخش حمل و نقل جاده ای در اختیار حوزه های توزیع این استان قرار گرفته که از این تعداد ۶۷۳۰۰ حلقه لاستیک و در واقع ۹۱ درصد آن ما بین متقاضیان دریافت لاستیک توزیع شده است .

  |

  توسعه خدمات دانش بنیان و داده محور و استفاده از فناوری های روز راهکار تقویت حوزه حمل و نقل مسافر

  توسعه خدمات دانش بنیان و داده محور و استفاده از فناوری های روز راهکار تقویت حوزه حمل و نقل مسافر

  از پانزدهم تیر ماه سال ۹۷ که سامانه توزیع لاستیک با ارز ۴۲۰۰ تومانی راه اندازی شد تا به امروز سه میلیون و ۱۴۶ هزار حلقه لاستیک به کشور وارد شده و در مجموع ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار حلقه آن در قالب حواله توزیع شده که سهم استان لرستان در مجموع ۱۱۱هزار و در ۱۸ ماهه ۸۸ هزار حلقه بوده است .

  |

  تلاش سازمان راهداری برای واردات و ترخیص ۲۸۰ هزار حلقه لاستیک

  تلاش سازمان راهداری برای واردات و ترخیص ۲۸۰ هزار حلقه لاستیک

  با تلاش این سازمان و به منظور حل مشکل لاستیک خودروهای سنگین ، قرار است ۲۸۰ هزار حلقه لاستیک پس از ترخیص با ارز مصوب در اختیار رانندگان قرار گیرد که انجمن های صنفی نسبت به اطلاع رسانی در این خصوص تلاش مضاعفی داشته باشند .

  |

  نظرات کاربران