در حال بارگذاری ...
 • سیستم شبکه مخابراتی فرودگاه های تابعه استان کرمان

  با تکمیل این پروژه ها ارتباط زیرساختی مابین ترمینال و ساختمان های ایمنی زمینی ، برج مراقبت پرواز همچنین واحد هواشناسی و اداره فنی برقرار شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با وجود تمام محدودیت ها ، پروژه شبکه مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی فرودگاه های بم ، جیرفت ، رفسنجان ، سیرجان تکمیل شد .

  مجید یارندی ، مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی با اعلام این خبر عنوان کرد : این پروژه ها بیش از ۱۳ هزار متر کابل کشی شبکه و بیش از ۲۰۰۰ متر کابل کشی فیبر نوری را شامل می شوند .

  یارندی افزود : با تکمیل این پروژه ها ارتباط زیرساختی مابین ترمینال و ساختمان های ایمنی زمینی ، برج مراقبت پرواز همچنین واحد هواشناسی و اداره فنی برقرار شده است .

  وی با بیان اینکه اعتبار این پروژه توسط اداره کل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی تامین شده است ، گفت : در فرودگاه های استان کرمان به زودی پروژه های دیگری نیز به بهره برداری می رسند .
  مطالب مرتبط

  بررسی فرصت های سرمایه گذاری توسعه هوانوردی عمومی در استان هرمزگان

  بررسی فرصت های سرمایه گذاری توسعه هوانوردی عمومی در استان هرمزگان

  حمل و نقل هوایی کوچک موجب ایجاد شبکه پروازی مویرگی و برقراری ارتباط هوایی درون استانی و میان استانی می شود و می تواند فرودگاه های کوچک و اقماری را از طریق فرودگاهی بزرگ چون بندرعباس به کشور متصل کند .

  |

  همکاری پلیس گذرنامه در هوشمندسازی خدمات مرز هوایی فرودگاه ها

  همکاری پلیس گذرنامه در هوشمندسازی خدمات مرز هوایی فرودگاه ها

  شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در نظر دارد با هماهنگی و همفکری فرماندهی پلیس فرودگاه های کشور و ریاست پلیس گذرنامه در طرح آزمایشی فرودگاه پایلوت ( ترمینال خارجی فرودگاه مشهد) از خدمات هوشمند استفاده کند .

  |

  انتصاب سرپرست فرودگاه آبادان

  انتصاب سرپرست فرودگاه آبادان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با ابلاغی ازسوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، مسعود خواست خدایی به عنوان سرپرست فرودگاه ...

  |

  نظرات کاربران