در حال بارگذاری ...
 • پیشرفت ۷۵ درصدی عملیات نصب و راه اندازی سیستم روشنایی باند فرودگاه کرمان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی با اشاره به بازدید اخیر خود از پروژه های فرودگاه کرمان از پیشرفت ۷۵ درصدی عملیات نصب و راه اندازی سیستم روشنایی باند جدید خبر داد .

  میرسعید صفی نیا با اعلام این خبر عنوان کرد : با توجه به برنامه ریزی انجام شده برای بهره برداری از ترمینال جدید و نیز باند جدید فرودگاه کرمان ، عملیات نصب سیستم روشنایی بصری باند ۴۰۰۰ متری در حال انجام است که به پیشرفت ۷۵ درصدی رسیده و در ادامه پس از بهره برداری باند برای نصب سیستم روشنایی مارکینگ اقدام می شود .

  مدیرکل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی همچنین از پیشرفت ۸۰ درصدی تامین سیستم روشنایی جدید و تاسیسات موردنیاز ترمینال ۶۰۰۰ متر مربعی در دست تکمیل فرودگاه کرمان خبر داد .
  مطالب مرتبط

  برگزاری تمرین محدود طرح اضطراری فرودگاه مشهد

  برگزاری تمرین محدود طرح اضطراری فرودگاه مشهد

  این عملیات به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور ارزیاب اعزامی از دفتر مقررات فرودگاهی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد .

  |

  انجام TRA آتش نشانی فرودگاهی برای اولین بار در خاورمیانه

  انجام TRA آتش نشانی فرودگاهی برای اولین بار در خاورمیانه

  در یک سال اخیر در حوزه آموزش به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا و ماهیت آموزش های تخصصی و عملیاتی این اداره کل ، امکان برگزاری بسیاری از دوره ها وجود نداشت، بنابراین ضمن برگزاری محدود برخی دوره های تئوری ، تلاش ها در دو بخش شامل تمرین های فصلی و آماده سازی زیرساخت ها ...

  |

  نظرات کاربران