در حال بارگذاری ...
 • پیشرفت ۷۵ درصدی عملیات نصب و راه اندازی سیستم روشنایی باند فرودگاه کرمان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی با اشاره به بازدید اخیر خود از پروژه های فرودگاه کرمان از پیشرفت ۷۵ درصدی عملیات نصب و راه اندازی سیستم روشنایی باند جدید خبر داد .

  میرسعید صفی نیا با اعلام این خبر عنوان کرد : با توجه به برنامه ریزی انجام شده برای بهره برداری از ترمینال جدید و نیز باند جدید فرودگاه کرمان ، عملیات نصب سیستم روشنایی بصری باند ۴۰۰۰ متری در حال انجام است که به پیشرفت ۷۵ درصدی رسیده و در ادامه پس از بهره برداری باند برای نصب سیستم روشنایی مارکینگ اقدام می شود .

  مدیرکل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی همچنین از پیشرفت ۸۰ درصدی تامین سیستم روشنایی جدید و تاسیسات موردنیاز ترمینال ۶۰۰۰ متر مربعی در دست تکمیل فرودگاه کرمان خبر داد .
  مطالب مرتبط

  ضرورت تسریع در اجرای طرح هوشمندسازی فرودگاه ها

  ضرورت تسریع در اجرای طرح هوشمندسازی فرودگاه ها

  می توان از ظرفیت های هوشمندسازی در پارکینگ ها ، رستوران ها ، تاکسی رانی و غیره فرودگاه ها استفاده کرد که در این زمینه حوزه های بازرگانی و فناوری اطلاعات باید به طور جدی برنامه ریزی کنند .

  |

  انتشار نخستین بسته اطلاعات هوانوردی جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۲۱

  انتشار نخستین بسته اطلاعات هوانوردی جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۲۱

  این بسته به روزرسانی چارت‌های پروازی فرودگاه‌های آغاجاری ، اهواز ، بهرگان ، کرمانشاه ، ایلام ، سنندج ، اصفهان ، سمنان ، بیرجند ، سبزوار ، رامسر ، لارستان ، خوی ، اردبیل ، ماکو ، یزد و به روز رسانی هشت مورد از SUP تا تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۲۲ (پنجم اسفند ۱۴۰۰) را شامل می شود .

  |

  استقرار سامانه یکپارچه فروش کالا و خدمات در ۱۱ فرودگاه کشور

  استقرار سامانه یکپارچه فروش کالا و خدمات در ۱۱ فرودگاه کشور

  با توجه به شرایط کرونا و شعار ACI که تجربه سفر سلامت را هدف برنامه ها و فعالیت های خود قرار داده اند ، مجموعه شرکت فرودگاه ها در جهت کاهش تماس فیزیکی در فرودگاه ها ، هوشمند سازی فرودگاه ها را در دستور کارهای خود قرار داده است .

  |

  نظرات کاربران