در حال بارگذاری ...
 • تشریح اقدامات اداره راهداری شهرستان دیهوک در حوزه راهداری زمستانی

  تبدیل آبنما به پل ، اجرای ۲ باب استراحتگاه بین راهی رانندگان ، تکمیل اصلاح پیچ پرحادثه ، احداث تعداد ۱۴ دستگاه پل ، ترمیم خسارات وارده به ابنیه فنی ناشی از سیل در طول حوزه استحفاظی اداره دیهوک ، تجهیز و راه اندازی راهدارخانه دیگ رستم را می توان از پروژه های اجرایی اداره نام برد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک اقدامات این اداره در حوزه راهداری زمستانی را تشریح کرد .

  مهدی کیانپور گفت : عملیات راهداری زمستانی شامل تنقیه پل‌ها و آبراه‌ها ، اصلاح حریم راه‌ها ، عملیات لکه گیری و نصب علائم اطلاعاتی ، ایمنی و هشدار دهنده در کلیه محورهای استحفاظی به روش همه ساله ، انجام شده است . همچنین اصلاح و شیب شیروانی و اصلاح افتادگی شانه های راه در محورهای مواصلاتی دیهوک از دیگر اقدامات انجام گرفته است .

  وی بین کرد : گشت های راهداری به همراه اکیپ‌های راهداری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیهوک با حضور مستمر در کلیه محورهای اصلی و روستایی نسبت به رفع ایرادات احتمالی جهت حفظ کیفیت تردد در این محورها اقدام می‌کنند .

  کیانپور با اشاره به پروژه های اجرایی در حوزه استحفاظی راه های دیهوک عنوان کرد : تبدیل آبنما به پل ، اجرای ۲ باب استراحتگاه بین راهی رانندگان ، تکمیل اصلاح پیچ پرحادثه ، احداث تعداد ۱۴ دستگاه پل ، ترمیم خسارات وارده به ابنیه فنی ناشی از سیل در طول حوزه استحفاظی اداره دیهوک ، تجهیز و راه اندازی راهدارخانه دیگ رستم را می توان از پروژه های اجرایی اداره نام برد .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک همچنین با اشاره به سایر پروژه های اجرایی اظهار کرد : روکش ماسه آسفالت محور سه راهی راهداران- بیرجند ، دیهوک – طبس و راور، فوگسیل محور دیهوک – بشرویه ، مرمت راههای روستایی و عشایری، خط کشی و انجام عملیات لکه گیری همچنین روکش ماسه آسفالت و اسلاری سیل محور دیهوک – فردوس را می توان از دیگر این اقدامات نام برد . راهداران تلاش می‌کنند همواره راه را برای عبور کاربران جاده و مسافران هموار کرده و نویدبخش آرامش جاده‌ها باشد .

  بعد از بارندگی‌های فصل بهار اقداماتی مانند لایروبی دهانه پل‌ها و بستر رودخانه‌ها و تقویت دیواره های هدایت آب و اجرای رادیه برید پل ها و شانه‌سازی محل‌هایی که سال گذشته تخریب شده بود ، برای فصل سرما انجام شده است .

  مهندس کیانپور در پایان گفت : مجموعا ۱۴۱ کیلومتر بزرگراه ها ، ۲۲۰ کیلومتر راه های اصلی و ۲۲ کیلومتر راه های فرعی و ۱۶۶ کیلومتر راه روستایی آسفالته و ۷۷ کیلومتر راه روستایی خاکی در بخش دیهوک در حوزه استحفاظی این اداره قرار دارد .
  مطالب مرتبط

  اختصاص ۳۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه ساخت کریدور بزرگراهی غرب کشور در مهاباد

  اختصاص ۳۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه ساخت کریدور بزرگراهی غرب کشور در مهاباد

  هم‌اینک ۱۲ کیلومتر دیگر این کریدور در مسیر کمربندی "دارلک" مهاباد به پیمانکار واگذار شده و در مراحل زیرسازی و آماده‌سازی قرار دارد که در فصل کاری سال آینده تکمیل شده و به بهره برداری خواهد رسید .

  |

  برگزاری اولین آزمون سراسری رانندگان بدو خدمت بخش حمل و نقل جاده‌ای

  برگزاری اولین آزمون سراسری رانندگان بدو خدمت بخش حمل و نقل جاده‌ای

  متقاضیان پس از آموزش‌های لازم با ثبت‌نام در سامانه که توسط مجریان آموزشی انجام شد ، آمادگی خود را برای شرکت در آزمون اعلام کرده و تحت نظارت تیم‌های آزمون در استان با مدیریت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌ها و نظارت معاونان حمل و نقل و رابطان آموزشی و کارشناسان ...

  |

  نظرات کاربران