در حال بارگذاری ...
 • تجهیز بندر دیلم بوشهر به سیستم اعلام حریق

  از دیگر قابلیت های پروژه یاد شده امکان رصد سیستم از راه دور است که این امر می تواند در مانیتور کردن و تشخیص محل وقوع حریق در جهت تسریع حضور آتشنشانان در هنگام بروز حادثه نقش موثری را ایفا کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رییس اداره بندر و دریانوردی دیلم گفت : به منظور ارتقاء سطح ایمنی در بندر دیلم ، پروژه سیستم اعلام حریق منطبق با استانداردهای روز دنیا در این بندر راه اندازی خواهد شد .

  عبدالله رئیسی درباره سیستم اعلام حریق که قابلیت تشخیص حریق توسط دود ، حرارت و مونو اکسید کربن را دارد ، تصریح کرد : این پروژه با هزینه ای بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال  و در ساختمان اداری بندر دیلم ، ایستگاه آتش‌نشانی ، ساختمان اداری گمرک ، ساختمان کنترل و ترافیک دریائی بندر ، ایستگاه تجسس و نجات دریایی و انبارهای کالا و قضایی گمرک انجام خواهد شد .

  رئیس اداره بندر و دریانوردی دیلم خاطرنشان کرد : از دیگر قابلیت های پروژه یاد شده امکان رصد سیستم از راه دور است که این امر می تواند در مانیتور کردن و تشخیص محل وقوع حریق در جهت تسریع حضور آتشنشانان در هنگام بروز حادثه نقش موثری را ایفا کند .
  مطالب مرتبط

  ساخت پیشرفته‌ترین ایستگاه رادیویی دریای عمان در بندر چابهار

  ساخت پیشرفته‌ترین ایستگاه رادیویی دریای عمان در بندر چابهار

  با اجرای طرح پوشش رادیویی سواحل مکران ؛ ارتباط دریایی آب های ساحلی استان بطور کامل پوشش داده می‌شود و زمینه تسهیل برقراری پیام‌های اضطرار و ایمنی فراهم و زمان واکنش عملیات‌های نجات دریایی کاهش خواهد یافت .

  |

  توسعه صادرات غیرنفتی با رونق صنایع دریایی کشور

  توسعه صادرات غیرنفتی با رونق صنایع دریایی کشور

  بخش خصوصی ؛ علاقمند به فعالیت در حوزه گردشگری دریایی است و در صورت حمایت دولت و ارائه تسهیلات می توان گام های بلندی در توسعه گردشگری دریایی با استفاده از توان داخلی بخش خصوصی برداشت .

  |

  امضا ۲ قرارداد تأمین و تحویل ۱۰ فروند شناور راهنمابر با سرمایه گذاری ۳۹۰۷ میلیارد ریالی

  امضا ۲ قرارداد تأمین و تحویل ۱۰ فروند شناور راهنمابر با سرمایه گذاری ۳۹۰۷ میلیارد ریالی

  در این مراسم قرارداد طراحی و ساخت ۵ فروند شناور راهنمابر آلومینیومی بنادر جنوب ایران به امضای سازمان بنادر و دریانوردی و شرکت آرام کیان قشم رسید. ارزش این سرمایه گذاری ۲۵۲ میلیارد تومان است ؛ این تفاهم نامه در راستای طرح تحول صنعت مبتنی بر اقتصاد مقاومتی به امضا رسید .

  |

  نظرات کاربران