در حال بارگذاری ...
 • پنج کیلومتر از پروژه محور الیگودرز - داران زیر بار ترافیک خواهد رفت

  با نصب علائم و‌ انجام خط‌کشی این قسمت از مسیر زیربار ترافیک می‌رود . برای قطعه اول پروژه تاکنون ۲۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت : پنج کیلومتر از پروژه محور الیگودرز - داران آسفالت شده و آماده است که پس از ایمن سازی ، خط کشی و نصب علائم ایمنی زیر بار ترافیک برود .

  رضا خالقی بیان داشت : مسیر محور الیگودرز - داران تا مرز اصفهان ۲۷ کیلومتر است . این پروژه در دو قطعه تعریف شده است که قطعه اول به طول ۹ کیلومتر و قطعه دوم ۱۸ کیلومتر است .

  مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با بیان اینکه قطعه اول که ازمیدان محمد رسول الله (ص) الیگودرز آغاز می‌شود در حال حاضر ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد ، گفت : پنج کیلومتر از قطعه اول آسفالت شده و آماده است که زیر بار ترافیک برود .

  خالقی اظهار داشت : با نصب علائم و‌ انجام خط‌کشی این قسمت از مسیر زیربار ترافیک می‌رود . برای قطعه اول پروژه تاکنون ۲۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است . بخشی از اعتبارات این پروژه استانی و بخشی ملی است .

   
  مطالب مرتبط

  افتتاح بخشی از پروژه‎های چهارخطه استان لرستان در دهه فجر

  افتتاح بخشی از پروژه‎های چهارخطه استان لرستان در دهه فجر

  ۱۵.۷ کیلومتر از محور ازنا - شازند در حال ساخت است که در سال ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهد رسید . اعتبار هزینه شده برای این چهارخطه تاکنون ۵۰ میلیارد تومان بوده و اعتبار مورد نیاز جهت تکمیل آن ۹۵ میلیارد تومان پیش بینی شده است .

  |

  تشریح آخرین وضعیت پروژه های راهسازی در استان لرستان

  تشریح آخرین وضعیت پروژه های راهسازی در استان لرستان

  محور خرم‌آباد - پلدختر ۹۵ کیلومتر است که بیش از ۴۰ کیلومتر آن قبلا چهارخطه شده و در دست اقدام بود اما بدلیل وقوع سیل وزارت راه و شهرسازی برنامه‌ای را تنظیم کرد تا این محور در چهار قطعه به صورت راه اصلی دو خطه به سمت پلدختر با ایمنی بیشتر و فاصله مناسب از رودخانه بازسازی شود .

  |

  نظرات کاربران