در حال بارگذاری ...
 • راه‌آهن می‌تواند رهبری مهم‌ترین محرک‌های توسعه و پیشرفت را در خود جای دهد

  در بررسی بحث موبیلیتی ، جلوه‌های پیشرفت هم در موضوعات هوافضا و هوانوردی و هم موضوعات زمینی نظیر قطارهای پرسرعت و مباحث انتقال سریع ، نشان می‌دهد ما در راه‌آهن بیش از بقیه بخش‌ها ظرفیت داریم و تقاضای پیرامونی در این حوزه فرصت زیادی ایجاد کرده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی گفت : راه‌آهن می‌تواند رهبری مهم‌ترین محرک‌های توسعه و پیشرفت ایران در خود به عنوان مرکز کانونی جای دهد و اعمال مدیریت می‌کند .

  محمد اسلامی در مراسم سه شنبه‌های فناورانه ریلی که در مرکز جهادی پیشرفت راه‌آهن برگزار شد ، اظهار داشت : سرزمینی مملو از استعداد داریم و خدا به خاطر این که از ظرفیت انسانی استفاده درست نکرده‌ایم ما را نمی‌بخشد ؛ ما سازمان‌هایمان را به صورت مصرف کننده مدیریت کرده‌ایم نه تولیدکننده .

  وی ادامه داد : در بررسی بحث موبیلیتی ، جلوه‌های پیشرفت هم در موضوعات هوافضا و هوانوردی و هم موضوعات زمینی نظیر قطارهای پرسرعت و مباحث انتقال سریع ، نشان می‌دهد ما در راه‌آهن بیش از بقیه بخش‌ها ظرفیت داریم و تقاضای پیرامونی در این حوزه فرصت زیادی ایجاد کرده است .

  وزیر راه و شهرسازی افزود : در ارتباط با موضوعات توسعه در کشور باید توجه داشت که راه‌آهن می‌تواند رهبری مهم‌ترین محرک‌های توسعه و پیشرفت ایران در خود به عنوان مرکز کانونی جای می‌دهد و اعمال مدیریت می‌کند .

  اسلامی گفت : در شرکت راه‌آهن سه شنبه‌های فناورانه ریلی داریم و این بیانگر تغییرات ساختاری ، نگرشی ، فرایندی و شیوه‌ها و به کارگیری تکنولوژی‌های روز در راه‌آهن است . مردم باید حس کنند جریانی مسؤول و دانش بنیان برای ارتقاء کیفیت زندگی آنها متعهدانه عمل می‌کند .
  مطالب مرتبط

  موافقت اتحادیه جهانی راه آهن ها با پیشنهاد ایران برای تشکیل شورای هماهنگی حمل و نقل ریلی منطقه‌ای

  موافقت اتحادیه جهانی راه آهن ها با پیشنهاد ایران برای تشکیل شورای هماهنگی حمل و نقل ریلی منطقه‌ای

  دفتر منطقه‌ای اتحادیه بین المللی راه آهن ها (UIC) در شرکت راه‌آهن ایران مستقر است ، ما پیشنهادی به UIC داده‌ایم و به زودی سه‌شنبه‌های ریلی به سه شنبه های ریلی خاورمیانه تبدیل می‌شود .

  |

  راه اندازی سه شنبه های ریلی خاورمیانه با همکاری کشورهای منطقه

  راه اندازی سه شنبه های ریلی خاورمیانه با همکاری کشورهای منطقه

  در مرکز جهادی پیشرفت راه‌آهن مسائل مهم را مشخص کرده ایم و امروز ۳۰ مسئله در دستور کار ما است و برای آنها کارگروه تخصصی تشکیل شده است ، در زمان کوتاه با هزینه کم و با نتایج ارزنده و کاربردی مشکلات رفع می شود .

  |

  فاصله‌گذاری در قطار با تست کرونا حذف نمی‌شود

  فاصله‌گذاری در قطار با تست کرونا حذف نمی‌شود

  موضوع مهم این است که اطلاعات منشا که بارگذاری شده ، برخط و به لحظه نیست یعنی ممکن است که در این فاصله مسافری که تست کرونای وی منفی بوده یا دوران ۱۴ روزه بعد از تست مثبت را طی کرده ، دوباره آلوده و مبتلا به ویروس کرونا شده و ناقل باشد بنابراین باید محدودیت پذیرش مسافر در هر واگن ...

  |

  نظرات کاربران