در حال بارگذاری ...
 • شرکت رجا از فروش بلیت به بیماران کرونایی خودداری می‌کند

  نتیجه تست کرونای افراد متقاضی سفر هنگام خرید بلیت قطار ، بر اساس کد ملی‌های ارسالی ، تطبیق داده شده و در صورتی‌ که هر یک از متقاضیان سفر با قطارهای رجا ، دارای تست مثبت کرونا باشند ، با ارسال پیامکی به وی اعلام می‌شود که امکان صدور بلیت برای ایشان به دلیل تست مثبت کرونا میسر نمی‌باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ شرکت حمل و نقل ریلی رجا بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، از فروش بلیت به افرادی که کمتر از ۱۴ روز از تست مثبت کرونای آن ها می‌گذرد ، ممانعت می‌کند .

  معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام خبر فوق گفت : این شرکت به منظور قطع زنجیره بیماری کرونا ، با به روز رسانی نرم‌افزارهای فنی خود و استفاده از سرویس برخط استعلام الکترونیکی ارائه شده از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، بر اساس پارامترهای ورودی (کد ملی و تاریخ سفر) ، فروش بلیت بیماران کرونایی را ممنوع اعلام کرده است .

  علیرضا عصاری افزود : نتیجه تست کرونای افراد متقاضی سفر هنگام خرید بلیت قطار ، بر اساس کد ملی‌های ارسالی ، تطبیق داده شده و در صورتی‌ که هر یک از متقاضیان سفر با قطارهای رجا ، دارای تست مثبت کرونا باشند ، با ارسال پیامکی به وی اعلام می‌شود که امکان صدور بلیت برای ایشان به دلیل تست مثبت کرونا میسر نمی‌باشد .

  وی در خصوص اجرای پروتکل‌های بهداشتی در قطارهای رجا اظهار داشت : با شیوع ویروس کرونا در کشور ، این شرکت اقدامات متعددی را در راستای سفر هوشمند (سفر+سلامت) با انجام پروتکل‌های بهداشتی اعم از : کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام ، ضد عفونی کردن قطارها در مبدأ و طول سفر ، استفاده از ظروف یکبار مصرف پذیرایی ، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در قطارها ، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها و ... آغاز و اجرایی کرده است .
  مطالب مرتبط

  بررسی صورت‌های مالی سال منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ متعلق به شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران

  بررسی صورت‌های مالی سال منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ متعلق به شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران

  طبق ترازنامه شرکت راه‌آهن در تاریخ ۲۹ اسفند ۹۷ ، در بخش دارایی‌ها موجودی نقد شرکت راه‌آهن ۱۹۱ میلیارد و ۸۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده است که این رقم در سال ۹۶ میزان ۱۵۱ میلیارد و ۷۵۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان بوده است .

  |

  نظرات کاربران