در حال بارگذاری ...
 • نوسازی بیش از چهار هزار دستگاه ناوگان عمومی جاده ای استان زنجان با همکاری بخش خصوصی

  حدود ۹۶۷ دستگاه ناوگان حمل و نقل باری زنجان عمر بالای ۳۵ سال دارند و هم اکنون ۶۵۰ دستگاه از ناوگان حمل و نقل عمومی استان زنجان دارای عمر بالای ۴۰ سال هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، بیش از چهار هزار دستگاه حمل و نقل بار برون شهری استان زنجان با همکاری بخش خصوصی از فرسودگی رها می‌شوند .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت : متوسط عمر ناوگان باری استان زنجان را ۱۸.۹۸ سال و متوسط عمر ناوگان باری کشور ۱۹.۱۷ سال است .

  علی اکبری بر لزوم نوسازی ناوگان جاده‌ای استان تاکید کرد و افزود : نوسازی بیش از چهار هزار دستگاه حمل و نقل بار برون شهری میان سازمان راهداری و حمل و نقل استان با بخش خصوصی برنامه ریزی شده است وپیگیر این موضوع هستیم .

  وی با بیان اینکه چهار هزار و ۹۳۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل در استان فعالیت می‌کنند افزود : از این تعداد یک هزار و ۳۳۵ دستگاه دارای عمر بالای ۲۲ سال و ۹۴ دستگاه نیز بالای ۵۰ سال عمر دارند . حدود ۹۶۷ دستگاه ناوگان حمل و نقل باری زنجان عمر بالای ۳۵ سال دارند و هم اکنون ۶۵۰ دستگاه از ناوگان حمل و نقل عمومی استان زنجان دارای عمر بالای ۴۰ سال هستند .

  علی اکبری با بیان اینکه قیمت خودرو‌ها افزایش پیدا کرده است ، گفت : خرید و نوسازی ناوگان جاده‌ای به تسهیلات زیادی نیاز دارد . فرسوده بودن ناوگان و هزینه‌های بالای نگهداری آن برای مالکان ، گرانی خودرو ، لاستیک باعث افزایش کرایه حمل باری می‌شود .
  مطالب مرتبط

  افزایش ۳۰ درصدی رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر در استان قم

  افزایش ۳۰ درصدی رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر در استان قم

  از مجموع ۷۳ مورد تخلف اعلامی رسیدگی شده در کمیسیون ماده ۱۲ استان قم دو مورد به تعطیلی شرکت به مدت یک‌ماه ، ۵۹ مورد به پرداخت جریمه نقدی (از یک الی پنج میلیون ریال) ، شش مورد به تذکر کتبی و مابقی از موارد اتهامی مبرا شناخته شدند .

  |

  رسیدگی به ۲۳۶ پرونده تخلف حوزه حمل و نقل در سیستان و بلوچستان از ابتدای امسال تاکنون

  رسیدگی به ۲۳۶ پرونده تخلف حوزه حمل و نقل در سیستان و بلوچستان از ابتدای امسال تاکنون

  بر اساس بخشنامه جدید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور ، از این پس علاوه بر شرکت‌ها و رانندگان متخلف در بخش حمل و نقل جاده ای به تخلفات مالکان ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر نیز در کمیسیون ماده ۱۴ رسیدگی می‌شود .

  |

  برگزاری آزمون دوره‌های بدو خدمت رانندگان حرفه‌ای برون شهری استان همدان

  برگزاری آزمون دوره‌های بدو خدمت رانندگان حرفه‌ای برون شهری استان همدان

  متقاضیان شغل رانندگی حرفه‌ای ، برای دریافت کارت هوشمند باید آموزش‌های تخصصی و عمومی مربوطه را گذارنده و در آزمون دوره‌های مذکور قبول شوند . شرکت کنندگان در آزمون در صورت قبولی می‌توانند نسبت به دریافت کارت هوشمند رانندگی اقدام کنند .

  |

  نظرات کاربران