در حال بارگذاری ...
 • ارتقا ایمنی محورهای مواصلاتی استان اردبیل با اصلاح ۱۱ نقطه حادثه خیز

  ۱۵۱ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر داخلی و بین المللی در استان فعالیت می کنند که نظارت و بررسی ویژه ای نیز بر عملکردهای این شرکت ها در حوزه های مختلف وهم چنین رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت : در راستای ارتقا ایمنی محورهای مواصلاتی ۱۱ نقطه حادثه خیز در استان اردبیل اصلاح شده است .

  کلیم الله وثوقی افزود : از ۲۶ نقطه حادثه خیز شناسایی شده در استان ۱۱ مورد اصلاح ، ۸ مورد در دست اجرا و ۷ مورد دیگر نیز سال آینده توسط راهداران پرتلاش دیار سبلان انجام می شود .

  عضو شورای اداری استان اردبیل از تجدید خط کشی هزار کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان خبر داد و تصریح کرد : در جهت ایمن سازی حاشیه راه ها ۹۳۸ کیلومتر حریم راه تسطیح ، ۹ هزارو ۸۰۰ مترطول شیب شیروانی راهها اصلاح ، بیش از ۳ هزارو ۵۰۰ شاخه گاردریل در جاده های استان تعمیر و هزار و ۶۴۰ متر مربع تابلوهای الزامی و انتظامی راه ها مونتاژ ، اصلاح ، تهیه و نصب شد .

  دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل گفت : از ابتدای سال جاری ۴۲ کیلومتر روکش آسفالت ، ۱۵۰ هزار مترمربع لکه گیری و ۴۰ هزار متر طول درزگیری راه ها انجام شده است .

  عضو شورای ترافیک استان اردبیل هوشمندسازی جاده های استان را از جمله برنامه های مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل عنوان کرد و افزود : ۶۸ سامانه تردد شماری ، ۴۰ دوربین نظارت تصویری ، ۲۵ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و ۲ سامانه توزین حین حرکت نیز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل فعال است .

  مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل توزیع بیش از ۹ هزارو ۶۰۰ عدد کلاه ایمنی رایگان دربین موتورسواران استان را خاطرنشان کرد و گفت : ۵ هزار و ۲۰۰ عدد شبرنگ مخصوص موتورسواران ، ۳ هزار و ۴۰۰ عدد چراغ قوه دستی برای عابران پیاده، ۲ هزار و ۱۳۰ بسته شبرنگ مخصوص ادوات کشاورزی و هزار عدد کپسول آتش نشانی در بین کاربران آسیب پذیر جاده ای بصورت رایگان توزیع شده است .

  وثوقی تصریح کرد : ۱۵۱ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر داخلی و بین المللی در استان فعالیت می کنند که نظارت و بررسی ویژه ای نیز بر عملکردهای این شرکت ها در حوزه های مختلف وهم چنین رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام می شود .
  مطالب مرتبط

  اختصاص ۳۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه ساخت کریدور بزرگراهی غرب کشور در مهاباد

  اختصاص ۳۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه ساخت کریدور بزرگراهی غرب کشور در مهاباد

  هم‌اینک ۱۲ کیلومتر دیگر این کریدور در مسیر کمربندی "دارلک" مهاباد به پیمانکار واگذار شده و در مراحل زیرسازی و آماده‌سازی قرار دارد که در فصل کاری سال آینده تکمیل شده و به بهره برداری خواهد رسید .

  |

  برگزاری اولین آزمون سراسری رانندگان بدو خدمت بخش حمل و نقل جاده‌ای

  برگزاری اولین آزمون سراسری رانندگان بدو خدمت بخش حمل و نقل جاده‌ای

  متقاضیان پس از آموزش‌های لازم با ثبت‌نام در سامانه که توسط مجریان آموزشی انجام شد ، آمادگی خود را برای شرکت در آزمون اعلام کرده و تحت نظارت تیم‌های آزمون در استان با مدیریت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌ها و نظارت معاونان حمل و نقل و رابطان آموزشی و کارشناسان ...

  |

  نظرات کاربران