در حال بارگذاری ...
 • سرقت و تخریب انواع تجهیزات ایمنی جاده ای در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت : سرقت و تخریب انواع تجهیزات ایمنی جاده ای در محورهای مواصلاتی تحت پوشش این اداره کل در هفت ماهه سال جاری افزون بر ۱۶ میلیارد ریال خسارت بر جا گذاشت .

  جلال الدین قادری هدف از نصب تابلو و علائم ترافیکی را ارتقا سطح ایمنی تردد و روان سازی ترافیک در محورهای مواصلاتی عنوان کرد و افزود : متاسفانه سرقت تجهیزات ایمنی هزینه سنگینی را برای ایمن سازی مجدد به این اداره کل تحمیل می کند . از مجموع خسارت وارده شده این مدت ۸۷ هزار و ۱۴۹ میلیون ریال آن به سرقت و ۷۶ هزار و ۵۹۷ ریال نیز به تخریب تجهیزات ایمنی اختصاص دارد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد : کاربران جاده ای و شهروندان گرامی در صورت مشاهده  هر گونه سرقت و یا خرید و فروش تجهیزات ایمنی می توانند مراتب را از طریق سامانه تلفنی ، پیامای و اینترنتی ۱۴۱ اطلاع دهند تا در کوتاه ترین زمان ممکن تخلف مورد رسیدگی قرار گیرد .
  مطالب مرتبط

  نیاز به ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای رفع خرابی ۱۰ هزار کیلومتر از جاده‌های شریانی کشور

  نیاز به ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای رفع خرابی ۱۰ هزار کیلومتر از جاده‌های شریانی کشور

  امسال اعتبارات راه های روستایی ، استانی شده است و صرفا از طریق طرح ابرار در بحث زیرسازی روستاهای بالای ۲۰ خانوار می توان کمک کرد و مابقی امور همچون روکش آسفالت و آسفالت از طریق استان پیگیری خواهد شد .

  |

  قرار گرفتن بیش از ۶۰۰ کیلومتر راه‌های شریانی خراسان شمالی تحت پوشش طرح راهداری محوری

  قرار گرفتن بیش از ۶۰۰ کیلومتر راه‌های شریانی خراسان شمالی تحت پوشش طرح راهداری محوری

  طی طرح راهداری محوری تعداد ۶۰ دستگاه ماشین‌آلات راهداری توسط ۱۱۰ نفر راهدار در کریدورهای شریانی استان اقدام به فعالیت خواهند کرد . اعتبار هزینه شده در طرح راهداری استان طی سال مالی ۹۹ معادل ۸۴۰ میلیارد ریال بوده است که حدود ۵۰ درصد آن در راه‌های شریانی هزینه شده است .

  |

  نظرات کاربران