در حال بارگذاری ...
 • آذربایجان غربی نخستین استان در حذف نقاط پر حادثه با جذب اعتبارات استانی

  در ادامه روند ایمن سازی و حذف نقاط پر حادثه جهت تسهیل در روند تردد جاده ای و کاهش تصادفات برون شهری تعداد ۲۳ نقطه دارای تصادف نیز طی سال های ۹۹ و ۱۳۹۸ بصورت امانی توسط ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ها ایمن سازی و ۷ نقطه نیز در این مدت بطور کامل حذف شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت : آذربایجان غربی به عنوان نخستین استان در حذف نقاط پر حادثه با جذب اعتبارات استانی است .

  منصور نصرتی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی ضمن اعلام خبر فوق افزود : در دو سال اخیر اقدامات مناسبی جهت حذف و آشکارسازی نقاط پر حادثه محورهای ارتباطی استان انجام گرفته است به طوریکه در سال ۱۳۹۷ تعداد ۵۴ نقطه پرحادثه در محورهای مواصلاتی استان با نصب علائم و تابلو ایمن سازی و آشکار سازی شده و عملیات حذف کامل ۱۴ نقطه در سال جاری با جذب اعتبارات استانی نیز آغاز شده است .

  وی اظهار داشت : در ادامه روند ایمن سازی و حذف نقاط پر حادثه جهت تسهیل در روند تردد جاده ای و کاهش تصادفات برون شهری تعداد ۲۳ نقطه دارای تصادف نیز طی سال های ۹۹ و ۱۳۹۸ بصورت امانی توسط ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ها ایمن سازی و ۷ نقطه نیز در این مدت بطور کامل حذف شده است .
  مطالب مرتبط

  لزوم ایمن‌سازی و بهسازی راه‌های استان مازندران با توجه به حجم بالای تردد

  لزوم ایمن‌سازی و بهسازی راه‌های استان مازندران با توجه به حجم بالای تردد

  با توجه به تردد میلیونی مسافر و گردشگر طرح ارتقا کیفی راهداری در سطح این محور در قالب اجرای روکش آسفالت ، خط کشی ، نصب علائم ، اَشکارسازی نقاط پر حادثه ، شانه سازی ، تعویض گاردریل و نیوجرسی ، رنگ آمیزی پایه ها و نرده ها ، شسشتو و ساماندهی علائم ، اصلاح قوس ها و ... با جدیت در دست ...

  |

  ایمن‌سازی ۲۱ نقطه پر حادثه در محور اسالم به خلخال

  ایمن‌سازی ۲۱ نقطه پر حادثه در محور اسالم به خلخال

  در حوزه راه های شهرستان تالش حدود ۱۶۵ مورد گشت حریم راه ها انجام شده که با دستور مقام قضایی ۱۱ مورد ساخت و ساز غیر مجاز و ۴۴۲ مورد تابلوهای تبلیغاتی در راه ها این استان جمع آوری و ۱ مورد قلع و قمع شده است .

  |

  نظرات کاربران