در حال بارگذاری ...
 • افزایش حجم عملیات ساخت و توسعه راه‌های شهرستان پیرانشهر

  پروژه تعریض و بهسازی ورودی شهر پیرانشهر به طول ۲ کیلومتر و ۴۰۰ متر از خروجی شهر آغاز و به سه راهی کارخانه قند منتهی می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از عملیات راهسازی در ورودی شهر پیرانشهر گفت : افزایش ایمنی راه‌های دسترسی به مناطق مرزی لازمه توسعه پایدار محسوب می‌شود و به این منظور حجم عملیات ساخت و توسعه راه‌های شهرستان پیرانشهر افزایش می‌یابد .

  خیراله خادمی با بیان این‌ که توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل این منطقه در اولویت قرار دارد ، افزود : موقعیت جغرافیایی آذربایجان غربی و هم‌مرزی با سه کشور یکی از قابلیت های مهم استان محسوب می شود که برنامه های مدونی برای گسترش زیربناهای حمل‌و‌نقل در جهت توسعه پایدار اجرا می شود .

  پروژه تعریض و بهسازی ورودی شهر پیرانشهر به طول ۲ کیلومتر و ۴۰۰ متر از خروجی شهر آغاز و به سه راهی کارخانه قند منتهی می‌شود . هم‌چنین قطعه بعدی  از این سه راهی آغاز و به طول ۵ کیلومتر و ۵٠٠ متر ادامه دارد .

  عملیات اجرایی ساماندهی ورودی شهر پیرانشهر از بهار امسال اجرا شده و در حال حاضر عملیات زیرسازی رو به اتمام است . وجود پایانه مرزی تمرچین و افزایش حمل و نقل بین المللی در شهرستان پیرانشهر ، ضرورت ایمن‌سازی مسیرهای دسترسی را دوچندان کرده است .
  مطالب مرتبط

  آغاز حمل یکسره کالا از سمت ایران به عراق از طریق پایانه مرزی تمرچین

  آغاز حمل یکسره کالا از سمت ایران به عراق از طریق پایانه مرزی تمرچین

  عمده کالاهای صادراتی و حمل شده از پایانه مرزی تمرچین به سمت عراق شامل مشتقات سوختی ، محصولات پتروشیمی و شیمیایی ، تخته ، آهن آلات ، مصالح ساختمانی و کشنده های سواری کش‌ می‌باشد که مشتقات سوختی با سهم حدود ۷۰ درصدی بیشترین حجم را در بین کالاهای صادراتی به خود اختصاص می‌دهند .

  |

  انجام عملیات آسفالت راه ۱۱ روستای شهرستان خلخال طی سال جاری

  انجام عملیات آسفالت راه ۱۱ روستای شهرستان خلخال طی سال جاری

  امسال در جاده‌های خلخال به اسالم ، خلخال به کوثر ، خلخال به کلور و خلخال به هشتجین پروژه روکش آسفالت اجرا می‌شود و در مجموع اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال برای حذف نقاط حادثه‌خیز ، ارتقای ایمنی راه‌ها و نگهداری مستمر جاده‌ها اختصاص یافته است .

  |

  نظرات کاربران