در حال بارگذاری ...
 • افزایش حجم عملیات ساخت و توسعه راه‌های شهرستان پیرانشهر

  پروژه تعریض و بهسازی ورودی شهر پیرانشهر به طول ۲ کیلومتر و ۴۰۰ متر از خروجی شهر آغاز و به سه راهی کارخانه قند منتهی می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از عملیات راهسازی در ورودی شهر پیرانشهر گفت : افزایش ایمنی راه‌های دسترسی به مناطق مرزی لازمه توسعه پایدار محسوب می‌شود و به این منظور حجم عملیات ساخت و توسعه راه‌های شهرستان پیرانشهر افزایش می‌یابد .

  خیراله خادمی با بیان این‌ که توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل این منطقه در اولویت قرار دارد ، افزود : موقعیت جغرافیایی آذربایجان غربی و هم‌مرزی با سه کشور یکی از قابلیت های مهم استان محسوب می شود که برنامه های مدونی برای گسترش زیربناهای حمل‌و‌نقل در جهت توسعه پایدار اجرا می شود .

  پروژه تعریض و بهسازی ورودی شهر پیرانشهر به طول ۲ کیلومتر و ۴۰۰ متر از خروجی شهر آغاز و به سه راهی کارخانه قند منتهی می‌شود . هم‌چنین قطعه بعدی  از این سه راهی آغاز و به طول ۵ کیلومتر و ۵٠٠ متر ادامه دارد .

  عملیات اجرایی ساماندهی ورودی شهر پیرانشهر از بهار امسال اجرا شده و در حال حاضر عملیات زیرسازی رو به اتمام است . وجود پایانه مرزی تمرچین و افزایش حمل و نقل بین المللی در شهرستان پیرانشهر ، ضرورت ایمن‌سازی مسیرهای دسترسی را دوچندان کرده است .
  مطالب مرتبط

  نیاز به بیش از ۷۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی محور سخت گذر میناب – بشاگرد

  نیاز به بیش از ۷۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی محور سخت گذر میناب – بشاگرد

  به دلیل نبود پیمانکار بومی منطقه در اجرای ابنیه فنی قطعه اول مسیر زیرکوه ، عملیات تکمیلی ابنیه فنی و زیرسازی این مسیر و احداث پل بزرگ جگین ۲ در روستای دهوست در حال واگذاری به پیمانکار توانمند و باسابقه اجرایی است .

  |

  ضرورت تسریع در تکمیل قطعه اول بزرگراه ایلام - مهران

  ضرورت تسریع در تکمیل قطعه اول بزرگراه ایلام - مهران

  راه و شهرسازی استان ایلام تلاش خواهد کرد تا اربعین آینده عمده عملیات راهسازی محور ایلام به مهران به اتمام برسد هر چند که در چند نقطه از جمله تکمیل تونل ها و بحث نقاط رانشی و ... نیاز به اعتبار و زمان دارد .

  |

  آمادگی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برای شناسنامه‌دار کردن پل‌های راه‌آهن

  آمادگی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برای شناسنامه‌دار کردن پل‌های راه‌آهن

  اکنون در حوزه ژئوتکنیک کماکان همکاری‌های لازم با راه آهن را داریم ؛ اما در حوزه شناسنامه دار کردن پل‌های راه آهن ، این آمادگی را اعلام می‌نمائیم که می‌توانیم مشابه سایر زیرساخت‌های حمل و نقل کشور اعم از جاده‌ای و فرودگاهی اقدامات موثری را در این حوزه انجام دهیم .

  |

  نظرات کاربران