در حال بارگذاری ...
 • نصب ٤ دستگاه دوربین ثبت تخلف و پلاک خوان در محورهای مواصلاتی اسلامشهر

  تعداد ٢ دستگاه دوربین ثبت تخلف و پلاک خوان در محور کمربندی دوم تهران (واوان) نصب و راه اندازی شده است و تعداد ٢ دستگاه دیگر در محور احمد آباد مستوفی نصب و در حال راه اندازی است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اسلامشهر از نصب ٤ دستگاه دوربین در حوزه استحفاظی شهرستان اسلامشهر خبر داد .

  محمدرضا زمانی گفت : توسعه حمل و نقل هوشمند و استفاده از فناوری روز برای مدیریت سرعت ناوگان عبوری در جاده‌های توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران در دستور کار است . در محورهای شهرستان اسلامشهر تعداد ٤ دستگاه دوربین ثبت تخلف و پلاک خوان با توجه به نیاز و پرحادثه بودن نقاط جانمایی و نصب شده است .

  زمانی اظهار داشت : تعداد ٢ دستگاه دوربین ثبت تخلف و پلاک خوان در محور کمربندی دوم تهران (واوان) نصب و راه اندازی شده است و تعداد ٢ دستگاه دیگر در محور احمد آباد مستوفی نصب و در حال راه اندازی است .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اسلامشهر تصریح کرد : هزینه نصب و راه اندازی دوربین های مذکور مبلغی بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال می باشد و از جمله قابلیت‌ها و کاربرد این دوربین‌ها ثبت سرعت لحظه‌ای و ثبت سرعت متوسط خودرو در فاصله دو دستگاه دوربین بوده که در صورت وقوع تخلف پس از طی مراحل اداری و قانونی قبوض جرایم به مالک خودرو ابلاغ خواهد شد. زمانی درپایان عنوان کرد : امیدواریم با بهره‌برداری از پروژه نصب دوربین شاهد کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای شهرستان باشیم .
  مطالب مرتبط

  کسب رتبه نخست برتر کشوری در مدت زمان پاسخگویی به شکایات حوزه حمل و نقل جاده ای

  کسب رتبه نخست برتر کشوری در مدت زمان پاسخگویی به شکایات حوزه حمل و نقل جاده ای

  سامانه تلفنی و پیامکی ۱۴۱ به عنوان ابزارهای ارتباطی شهروندان جهت اطلاع یابی از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی ، شرایط آب و هوایی ، انسداد و رخدادهای جاده ای و ثبت و رسیدگی به شکایات مردمی در زمینه حمل و نقل جاده ای و راهداری است .

  |

  رسیدگی به ۲۷۵۲ پرونده تخلف شرکت های حمل و نقل جاده ای در ۹ ماهه سال جاری

  رسیدگی به ۲۷۵۲ پرونده تخلف شرکت های حمل و نقل جاده ای در ۹ ماهه سال جاری

  سازمان راهداری به منظور نظارت مستمر بر فعالیت های بخش حمل ونقل جاده ای برون شهری راه های ارتباطی گسترده ای نظیر سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۱ را با مخاطبان این بخش ایجاد کرده است تا بتواند نظرها ، پیشنهادها و شکایت های افراد را دریافت و به آن ها رسیدگی کند .

  |

  نظرات کاربران