در حال بارگذاری ...
 • نصب ٤ دستگاه دوربین ثبت تخلف و پلاک خوان در محورهای مواصلاتی اسلامشهر

  تعداد ٢ دستگاه دوربین ثبت تخلف و پلاک خوان در محور کمربندی دوم تهران (واوان) نصب و راه اندازی شده است و تعداد ٢ دستگاه دیگر در محور احمد آباد مستوفی نصب و در حال راه اندازی است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اسلامشهر از نصب ٤ دستگاه دوربین در حوزه استحفاظی شهرستان اسلامشهر خبر داد .

  محمدرضا زمانی گفت : توسعه حمل و نقل هوشمند و استفاده از فناوری روز برای مدیریت سرعت ناوگان عبوری در جاده‌های توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران در دستور کار است . در محورهای شهرستان اسلامشهر تعداد ٤ دستگاه دوربین ثبت تخلف و پلاک خوان با توجه به نیاز و پرحادثه بودن نقاط جانمایی و نصب شده است .

  زمانی اظهار داشت : تعداد ٢ دستگاه دوربین ثبت تخلف و پلاک خوان در محور کمربندی دوم تهران (واوان) نصب و راه اندازی شده است و تعداد ٢ دستگاه دیگر در محور احمد آباد مستوفی نصب و در حال راه اندازی است .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اسلامشهر تصریح کرد : هزینه نصب و راه اندازی دوربین های مذکور مبلغی بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال می باشد و از جمله قابلیت‌ها و کاربرد این دوربین‌ها ثبت سرعت لحظه‌ای و ثبت سرعت متوسط خودرو در فاصله دو دستگاه دوربین بوده که در صورت وقوع تخلف پس از طی مراحل اداری و قانونی قبوض جرایم به مالک خودرو ابلاغ خواهد شد. زمانی درپایان عنوان کرد : امیدواریم با بهره‌برداری از پروژه نصب دوربین شاهد کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای شهرستان باشیم .
  مطالب مرتبط

  انجام عملیات تعریض و اصلاح هندسی قوس پرحادثه سیرو در محور قم – کهک

  انجام عملیات تعریض و اصلاح هندسی قوس پرحادثه سیرو در محور قم – کهک

  قوس تیز سیرو واقع در محور قم – کهک به دلیل ساختار هندسی نامناسب آن از سویی و صخره ای بودن تپه حاشیه آن از سویی دیگر ، امکان تعریض و اصلاح ان را بادشواری مواجه ساخته بود . پس از بازدیدهای میدانی مستمر و مطالعات صورت گرفته ضمن تهیه و تجهیز ماشین آلات و همچنین مصالح مورد نیاز ، مقرر ...

  |

  احداث ۵۰۷ باب مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی و تیرپارک جدید در سطح راه های کشور

  احداث ۵۰۷ باب مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی و تیرپارک جدید در سطح راه های کشور

  در حال حاضر علاوه بر ۸۲۹ باب مجتمع خدمات رفاهی بین راهی بهره برداری شده و فعال ، ۸۷۱ مجتمع دارای موافقت اصولی از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای هستند نیز به منظور ارائه خدمات بهتر به کاربران جاده ای در مرحله اخذ استعلام از سایر ارگان ها و مراجع می باشند .

  |

  نظرات کاربران