در حال بارگذاری ...
 • انجام تمهیدات لازم در محورهای مواصلاتی استان گلستان همزمان با شروع بارش ها

  تمام تلاش راهداران باز نگهداشتن مسیرها و خدمات رسانی به موقع به کاربران جاده ای است و به همین دلیل در طول اجرای طرح راهداری زمستانه بخصوص در مواقع بحرانی در آماده باش کامل به سر می برند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت : همزمان با شروع بارش های زمستانی تدابیر و اقدامات لازم برای مقابله با آنها و انجام فعالیت های راهداری در طول محورهای مواصلاتی استان دیده شده است .

  غلامرضا بیکی افزود : این تدابیر و آمادگی ها شامل هماهنگی با ادارات شهرستانی و دستگاه های اجرایی مرتبط ، ساماندهی نیروها و عوامل راهداری ، تعمیر و به روزرسانی ماشین آلات و تجهیزات راهداری و استقرار آنها در راهدارخانه ها ، هماهنگی با ادارات کل شرق سمنان و خراسان شمالی ، آماده سازی ۲۳ راهدارخانه و دپوی شن و نمک به مقدار ۱۰۰۰۰ تن در راهدارخانه ها می شود .

  وی با بیان اینکه استان گلستان دارای ۱۵۲۱ کیلومتر محور و ۶۹۶ گردنه برفگیر است ، ادامه داد : در فصل زمستان این محورها بیشتر تحت تاثیر بارش های زمستانی قرار می گیرند و طرح راهداری زمستانه که از اول آذرماه شروع می شود ، به طور مستمر در آنها اجرا می شود .

  به گفته بیکی ، تمام تلاش راهداران باز نگهداشتن مسیرها و خدمات رسانی به موقع به کاربران جاده ای است و به همین دلیل در طول اجرای طرح راهداری زمستانه بخصوص در مواقع بحرانی در آماده باش کامل به سر می برند .

  استان گلستان بالغ بر ۵ هزار کیلومتر انواع راه دارد .
  مطالب مرتبط

  فعالیت ۵۷ اکیپ راهداران در طرح راهداری محوری استان خراسان جنوبی

  فعالیت ۵۷ اکیپ راهداران در طرح راهداری محوری استان خراسان جنوبی

  طرح های راهداری محوری استان همزمان با سراسر کشور شامل اجرای این طرح با هدف تسریع در رفع نواقص شامل لکه گیری ، تعریض و تعمیر تابلو و علایم جاده ای ، شیب شیروانی ، تنقیه پل ها و بستر رودخانه ها جهت ارایه خدمات مطلوب تر به کاربران جاده در حال انجام است .

  |

  اجرای طرح راهداری محوری در ۷۸۲ کیلومتر از راه‌های استان ایلام

  اجرای طرح راهداری محوری در ۷۸۲ کیلومتر از راه‌های استان ایلام

  عملیات راهداری این طرح شامل تعریض و اصلاح راه‌ها ، لکه‌گیری ، درزگیری ، حذف چاله و خرابی آسفالت ، اصلاح پیچ ، رفع نقاط حادثه خیر و انجام مواردی از این قبیل است که با اجرای آن‌ها شاهد افزایش ضریب ایمنی راه‌ها و کاهش تصادفات خواهیم بود .

  |

  نظرات کاربران