در حال بارگذاری ...
 • انجام تمهیدات لازم در محورهای مواصلاتی استان گلستان همزمان با شروع بارش ها

  تمام تلاش راهداران باز نگهداشتن مسیرها و خدمات رسانی به موقع به کاربران جاده ای است و به همین دلیل در طول اجرای طرح راهداری زمستانه بخصوص در مواقع بحرانی در آماده باش کامل به سر می برند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت : همزمان با شروع بارش های زمستانی تدابیر و اقدامات لازم برای مقابله با آنها و انجام فعالیت های راهداری در طول محورهای مواصلاتی استان دیده شده است .

  غلامرضا بیکی افزود : این تدابیر و آمادگی ها شامل هماهنگی با ادارات شهرستانی و دستگاه های اجرایی مرتبط ، ساماندهی نیروها و عوامل راهداری ، تعمیر و به روزرسانی ماشین آلات و تجهیزات راهداری و استقرار آنها در راهدارخانه ها ، هماهنگی با ادارات کل شرق سمنان و خراسان شمالی ، آماده سازی ۲۳ راهدارخانه و دپوی شن و نمک به مقدار ۱۰۰۰۰ تن در راهدارخانه ها می شود .

  وی با بیان اینکه استان گلستان دارای ۱۵۲۱ کیلومتر محور و ۶۹۶ گردنه برفگیر است ، ادامه داد : در فصل زمستان این محورها بیشتر تحت تاثیر بارش های زمستانی قرار می گیرند و طرح راهداری زمستانه که از اول آذرماه شروع می شود ، به طور مستمر در آنها اجرا می شود .

  به گفته بیکی ، تمام تلاش راهداران باز نگهداشتن مسیرها و خدمات رسانی به موقع به کاربران جاده ای است و به همین دلیل در طول اجرای طرح راهداری زمستانه بخصوص در مواقع بحرانی در آماده باش کامل به سر می برند .

  استان گلستان بالغ بر ۵ هزار کیلومتر انواع راه دارد .
  مطالب مرتبط

  انجام عملیات تعریض و اصلاح هندسی قوس پرحادثه سیرو در محور قم – کهک

  انجام عملیات تعریض و اصلاح هندسی قوس پرحادثه سیرو در محور قم – کهک

  قوس تیز سیرو واقع در محور قم – کهک به دلیل ساختار هندسی نامناسب آن از سویی و صخره ای بودن تپه حاشیه آن از سویی دیگر ، امکان تعریض و اصلاح ان را بادشواری مواجه ساخته بود . پس از بازدیدهای میدانی مستمر و مطالعات صورت گرفته ضمن تهیه و تجهیز ماشین آلات و همچنین مصالح مورد نیاز ، مقرر ...

  |

  احداث ۵۰۷ باب مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی و تیرپارک جدید در سطح راه های کشور

  احداث ۵۰۷ باب مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی و تیرپارک جدید در سطح راه های کشور

  در حال حاضر علاوه بر ۸۲۹ باب مجتمع خدمات رفاهی بین راهی بهره برداری شده و فعال ، ۸۷۱ مجتمع دارای موافقت اصولی از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای هستند نیز به منظور ارائه خدمات بهتر به کاربران جاده ای در مرحله اخذ استعلام از سایر ارگان ها و مراجع می باشند .

  |

  نظرات کاربران