در حال بارگذاری ...
 • برگزاری نشست هم اندیشی با فعالان بخش خصوصی در حوزه حمل و نقل بین المللی و لجستیک

  این تعامل و همکاری در اتخاذ تصمیم مناسب و اقدامات هماهنگ در پایانه های مرزی نقش مؤثری داشته و در این راستا پیشنهاد می شود کمیته ای تشکیل و به طور ویژه به مسایل و مشکلات موجود در این زمینه رسیدگی نماید .

  ​به گزارش پرتال حمل و نقل ، نشست هم اندیشی با فعالان بخش خصوصی در حوزه حمل و نقل بین المللی و لجستیک با حضور قائم مقام ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ، معاون امور بین الملل اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران ، مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی ، رئیس کمیسیون حمل و نقل و لجستیک ، رئیس امور کارنه تیر وحمل و نقل بین المللی ایران ، برگزارشد .

  داریوش امانی قائم مقام ریاست این سازمان این نشست را به منظور تبادل نظر و هم اندیشی در زمینه کارکردهای مورد انتظار فعالان تجاری وبازرگانی کشور و ضرورت توسعه تعاملات فی مابین به ویژه در زمینه لجستیک و حمل ونقل بین المللی بیان کرد و افزود : نگاه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به مشارکت بخش خصوصی است و با توجه به مصوبه اخیر ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به وزارت راه و شهرسازی و این سازمان در مدیریت پایانه های مرزی ، بخش خصوصی می تواند نقش قابل توجهی در روان سازی و تسهیل ترانزیت و رونق صادرات ایفا نماید .

  وی خاطرنشان کرد : با شناسایی مسائل و مشکلات موجود و تدوین یک برنامه بلندمدت ، می توان در تبدیل تهدیدها به فرصت ها و بهره گیری از ظرفیت های موجود گام برداشت .

  براساس این گزارش ، جواد هدایتی مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی در این نشست با تأکید براهمیت بهره گیری از نظرها و تجارب بخش خصوصی و اتاق بازرگانی ، اظهار داشت : این تعامل و همکاری در اتخاذ تصمیم مناسب و اقدامات هماهنگ در پایانه های مرزی نقش مؤثری داشته و در این راستا پیشنهاد می شود کمیته ای تشکیل و به طور ویژه به مسایل و مشکلات موجود در این زمینه رسیدگی نماید .

  این گزارش حاکی است ، کرباسی معاون امور بین الملل اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران ، ضمن تأکید بر افزایش تعاملات بخش خصوصی و دولتی ، آمادگی این اتاق را در توسعه روابط تجاری و بازرگانی و رفع موانع در بخش ترانزیت و حمل و نقل بین المللی اعلام کرد .
  مطالب مرتبط

  فعالیت ۵۷ اکیپ راهداران در طرح راهداری محوری استان خراسان جنوبی

  فعالیت ۵۷ اکیپ راهداران در طرح راهداری محوری استان خراسان جنوبی

  طرح های راهداری محوری استان همزمان با سراسر کشور شامل اجرای این طرح با هدف تسریع در رفع نواقص شامل لکه گیری ، تعریض و تعمیر تابلو و علایم جاده ای ، شیب شیروانی ، تنقیه پل ها و بستر رودخانه ها جهت ارایه خدمات مطلوب تر به کاربران جاده در حال انجام است .

  |

  اجرای طرح راهداری محوری در ۷۸۲ کیلومتر از راه‌های استان ایلام

  اجرای طرح راهداری محوری در ۷۸۲ کیلومتر از راه‌های استان ایلام

  عملیات راهداری این طرح شامل تعریض و اصلاح راه‌ها ، لکه‌گیری ، درزگیری ، حذف چاله و خرابی آسفالت ، اصلاح پیچ ، رفع نقاط حادثه خیر و انجام مواردی از این قبیل است که با اجرای آن‌ها شاهد افزایش ضریب ایمنی راه‌ها و کاهش تصادفات خواهیم بود .

  |

  نظرات کاربران