در حال بارگذاری ...
 • پیام معاون عملیات هوانوردی به مناسبت روز جهانی الکترونیک هواپیمایی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون عملیات هوانوردی در پیامی فرا رسیدن ۱۲ نوامبر ، روز جهانی الکترونیک هواپیمایی را تبریک گفت .

  محمد امیرانی در این پیام با اشاره به شیوع روز افزون ویروس کرونا ارائه خدمات را سخت تر کرده است ، آورده است ؛ ۱۲ نوامبر سالروز جهانی الکترونیک هواپیمایی ATSEP ، فرصت مغتنمی است تا از خدمات و تلاش های تمامی همکاران متخصص الکترونیک در سراسر کشور قدردانی نماییم .

  لذا بدینوسیله از مساعی مدیران ، کارشناسان و همه پرسنل سختکوش و بی ادعای اداره کل ارتباطات و ناوبری هوایی و ادارات مهندسی الکترونیک فرودگاه های کشور خصوصا در شرایط کنونی که متاسفانه شیوع روز افزون ویروس کرونا در کنار تحریم های ظالمانه شرایط ارائه خدمات را سخت تر کرده است ، تشکر و قدردانی نموده و برای شما و خانواده محترمتان ، سلامتی ، شادکامی و توفیق روز افزون را از خداوند متعال مسئلت می نمایم .
  مطالب مرتبط

  انجام TRA آتش نشانی فرودگاهی برای اولین بار در خاورمیانه

  انجام TRA آتش نشانی فرودگاهی برای اولین بار در خاورمیانه

  در یک سال اخیر در حوزه آموزش به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا و ماهیت آموزش های تخصصی و عملیاتی این اداره کل ، امکان برگزاری بسیاری از دوره ها وجود نداشت، بنابراین ضمن برگزاری محدود برخی دوره های تئوری ، تلاش ها در دو بخش شامل تمرین های فصلی و آماده سازی زیرساخت ها ...

  |

  کاهش ۷۳ درصدی مسافران بین المللی فرودگاه های ایران در سال ۲۰۲۰

  کاهش ۷۳ درصدی مسافران بین المللی فرودگاه های ایران در سال ۲۰۲۰

  در دنیا همواره موضوعات زمان انتظار و صف های طولانی و کارایی و نوع برخورد کارکنان فرودگاه موجب شده که پذیرش مسافر ، سیستم های امنیت و کنترل گذرنامه ، سوار شدن به هواپیما و تحویل چمدان ها به عنوان بحرانی ترین و مهمترین بخش های فرودگاه از منظر رضایت مشتری تلقی شوند .

  |

  کاهش ۴۲ درصدی مسافر هوایی در قشم به دلیل شیوع کرونا

  کاهش ۴۲ درصدی مسافر هوایی در قشم به دلیل شیوع کرونا

  در حال حاضر تنها مشکلی که وجود دارد ، مربوط به شیوع بیماری کرونا است که در این زمینه نیز در فرودگاه قشم ، به‌طور کامل پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شوند و با تمهیدات در نظر گرفته شده و اتصال سبستم صدور کارت پرواز به سامانه ماسک وزارت بهداشت ، امکان جابه‌جایی مسافر مبتلا به ...

  |

  نظرات کاربران