در حال بارگذاری ...
 • تخلیه و بارگیری بیش از یک میلیون تن کالای اساسی در بندر شهید رجایی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت : یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن انواع کالای اساسی در بندر شهید رجایی تخلیه و بارگیری شده است .

  علیرضا محمدی کرجی ران با اشاره به افزایش تخلیه و بارگیری کالا در بنادر هرمزگان ؛ خاطرنشان کرد : از ابتدای سال جاری تاکنون عملیات تخلیه و بارگیری حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن انواع کالای اساسی انجام شده است .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با بیان اینکه یکی از اولویت های ما تأمین به موقع و سریع کالاهای اساسی است ؛ اظهار داشت : با برنامه ریزی بندر شهید رجایی، هماهنگی و بهره گیری از تمامی امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ؛ تخلیه و بارگیری کشتی ها تسریع شده است .
  مطالب مرتبط

  تشریح آخرین وضعیت طرح توسعه فاز سوم بندر شهید رجایی

  تشریح آخرین وضعیت طرح توسعه فاز سوم بندر شهید رجایی

  روند پیشرفت پروژه مناسب و مطلوب است و انتظار داریم حتماً در سال جاری با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده،‌ این بخش اصلی پروژه که بیش از ۵۰ درصد از کرانه اسکله و پس‌کرانه است، تکمیل شده و به بهره‌برداری برسد .

  |

  دسترسی جامع در حوزه ریلی منجر به توسعه اقتصادی و افزایش تجارت می شود

  دسترسی جامع در حوزه ریلی منجر به توسعه اقتصادی و افزایش تجارت می شود

  سواحل و پسکرانه بنادر در حال صنعتی شدن و فعالیت های اقتصادی ارزش افزوده ای و تولیدی هستند و به دست آمدن موفقیت در این بخش جز با کوتاه شدن مسیرها ، کاهش هزینه‌ها و برقراری امنیت در مسیر انتقال بار ممکن نیست .

  |

  آغاز مطالعات فاز ۲ طرح جامع مجتمع بندری شهید رجایی

  آغاز مطالعات فاز ۲ طرح جامع مجتمع بندری شهید رجایی

  استفاده مطلوب و بهینه از ظرفیت های محیطی بر اساس استانداردهای بین المللی و الزامات زیست محیطی با هدف ایجاد ارزش افزوده ، برنامه ریزی راهبردی برای انجام فعالیت های هدفمند و هماهنگ در یک بازه زمانی بلند مدت و نیز شناسایی و تدوین ضوابط و مقررات مبتنی بر مولفه های اقتصادی از ...

  |

  نظرات کاربران