در حال بارگذاری ...
 • وضعیت مناسب تخلیه و بارگیری کشتی های حامل کالاهای اساسی در بندر امام خمینی (ره)

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت : فرآیند ورود ، تخلیه ، انبارش ، بارگیری و خروج کالاهای اساسی از مجتمع بندری امام خمینی (ره) کاملا شفاف و روشن است .

  احد آزادی‌خواه در حاشیه بازدید از مجتمع بندری امام خمینی (ره) ، تصریح کرد : همه عوامل دخیل در فرآیند تخلیه ، انبارش و بارگیری و خروج کالا وظایف خود را به خوبی انجام می دهند و عملکرد اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان شایسته تقدیر است .

  وی افزود : وضعیت انبارها ، تخلیه و بارگیری کشتی های حامل کالاهای اساسی در اسکله بندر امام خمینی (ره) ؛ مناسب است .

  دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ، توسعه سخت‌افزاری بیشتر به لحاظ احداث انبارهای نگهداری و بهره گیری از ظرفیت حمل و نقل ریلی را یکی از راهکارهای برطرف کردن مشکلات در مسیر خروج کالاهای اساسی عنوان کرد و گفت : در حوزه تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز کشور که اخیرا مجلس شورای اسلامی ؛ ۳۰ هزار میلیارد ریال به آن اختصاص داده ، هیچ مشکلی نخواهیم داشت .
  مطالب مرتبط

  ثبت رکورد تخلیه ٢٠ هزار و ۴۵٨ تن کالا در یک شبانه‌روز در بندر امام خمینی (ره)

  ثبت رکورد تخلیه ٢٠ هزار و ۴۵٨ تن کالا در یک شبانه‌روز در بندر امام خمینی (ره)

  با اتخاذ تمهیدات لازم از جمله تأمین تجهیزات پیشرفته و پرتوان ، ارتقای مستمر آمادگی به‌کار آنها و همچنین برخورداری از انبارهای نگهداری کالاهای فله با گنجایش مناسب ، امکان رسیدن به نرخ یاد شده تخلیه فراهم شده است .

  |

  حضور پررنگ و موفق بخش خصوصی در بنادر کشور

  حضور پررنگ و موفق بخش خصوصی در بنادر کشور

  زمانی‌ که سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان یک تشکیلات تخصصی در مباحث مربوط به خود ورود کرده ؛ ما شاهد عملکرد خوبی بودیم که مصداق عینی آن را می توان در جزیره هرمز و بندر مسافری شهید‌حقانی مشاهده کرد .

  |

  نظرات کاربران