در حال بارگذاری ...
 • پیاده سازی سیستم مدیریت مصرف حامل های انرژی در بندر شهید رجایی

  پس از پیاده‌سازی این سیستم در مجتمع بندری شهید رجایی و انجام فاز ممیزی این بندر موفق به کسب گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت انرژی برای بازه زمانی سه ساله شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت : سیستم مدیریت منطقی مصرف حامل‌های انرژی و بهبود مداوم عملکرد در بندر شهید رجایی پیاده سازی شد .

  علیرضا محمدی کرجی ران تصریح کرد : سیستم مدیریت منطقی مصرف حامل های انرژی ، مجموعه را قادر به تنظیم و دستیابی به اهداف کلان و خرد انرژی ، می کند .

  وی افزایش بهره وری انرژی ، کمک به کاهش هزینه ها ، کسب برتری رقابتی ، افزایش اثر بخشی ، ترویج بهترین روش های مدیریت مصارف انرژی ، بهبود عملکرد سیستم مدیریت انرژی و اجرای شیوه های سازگار با محیط زیست را از مزایای سیستم مدیریت انرژی عنوان کرد .

  مدیرکل بندر شهید رجایی افزود : پس از پیاده‌سازی این سیستم در مجتمع بندری شهید رجایی و انجام فاز ممیزی این بندر موفق به کسب گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت انرژی برای بازه زمانی سه ساله شد .
  مطالب مرتبط

  تشریح آخرین وضعیت طرح توسعه فاز سوم بندر شهید رجایی

  تشریح آخرین وضعیت طرح توسعه فاز سوم بندر شهید رجایی

  روند پیشرفت پروژه مناسب و مطلوب است و انتظار داریم حتماً در سال جاری با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده،‌ این بخش اصلی پروژه که بیش از ۵۰ درصد از کرانه اسکله و پس‌کرانه است، تکمیل شده و به بهره‌برداری برسد .

  |

  دسترسی جامع در حوزه ریلی منجر به توسعه اقتصادی و افزایش تجارت می شود

  دسترسی جامع در حوزه ریلی منجر به توسعه اقتصادی و افزایش تجارت می شود

  سواحل و پسکرانه بنادر در حال صنعتی شدن و فعالیت های اقتصادی ارزش افزوده ای و تولیدی هستند و به دست آمدن موفقیت در این بخش جز با کوتاه شدن مسیرها ، کاهش هزینه‌ها و برقراری امنیت در مسیر انتقال بار ممکن نیست .

  |

  آغاز مطالعات فاز ۲ طرح جامع مجتمع بندری شهید رجایی

  آغاز مطالعات فاز ۲ طرح جامع مجتمع بندری شهید رجایی

  استفاده مطلوب و بهینه از ظرفیت های محیطی بر اساس استانداردهای بین المللی و الزامات زیست محیطی با هدف ایجاد ارزش افزوده ، برنامه ریزی راهبردی برای انجام فعالیت های هدفمند و هماهنگ در یک بازه زمانی بلند مدت و نیز شناسایی و تدوین ضوابط و مقررات مبتنی بر مولفه های اقتصادی از ...

  |

  نظرات کاربران