در حال بارگذاری ...
 • توسعه گردشگری با راه اندازی مسیرهای پروازی جدید میان گلستان و سیستان و بلوچستان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های گلستان از آمادگی این اداره کل برای راه اندازی مسیرهای پروازی جدید در مسیر سیستان و بلوچستان برای توسعه گردشگری خبر داد .

  علی متانت در نشستی با حضور مدیران کل میراث فرهنگی استان های گلستان و سیستان و بلوچستان با بیان این مطلب عنوان کرد : در حوزه حمل و نقل هوایی زیرساخت های مهمی در استان گلستان وجود دارد و می تواند میزبان مسیرهای پروازی داخلی و خارجی زیادی باشد .

  متانت با اشاره به اینکه بیشترین پروازهای فرودگاه های گلستان بعد از تهران به استان سیستان و بلوچستان انجام می شود ، افزود : دفاتر گردشگری استان گلستان در تبلیغ ، ماندگاری و استقبال از مسیرهای پروازی جدید نقش مهی را ایفا می کنند و اداره کل فرودگاه های گلستان آمادگی دارد تا با نظر جوامع گردشگری استان مسیر پروازی جدید را که تقاضا و تمایل برای راه اندازی آن وجود داشته باشد پیگیری کند .

  همچنین مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری گلستان با اشاره به اینکه راه اندازی مسیرهای پروازی بین دو استان گلستان و سیستان و بلوچستان موجب تقویت و توسعه گردشگری و شکل گیری مسیرهای جدید سفر می شود ، گفت : گلستان از تنوع ظرفیت های اقامتی برخوردار است که در کنار تنوع اقلیم ، این استان می تواند بسته های متنوع را برای سلایق مختلفی از گردشگران ارایه دهد .

  مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری سیستان و بلوچستان نیز در این نشست با بیان اینکه توسعه صنعت گردشگری در بخش ابتدایی و اصلی آن مرهون تلاش های فعالان و جوامع گردشگری است ، عنوان کرد : امیدواریم شاهد رشد و توسعه گردشگری و همچنین صنعت حمل و نقل هوایی بین دو استان باشیم .
  مطالب مرتبط

  اختصاص ۵۰۰ میلیارد ریال برای ایجاد راه‌های دسترسی به مجتمع‌های بین‌ راهی در کشور

  اختصاص ۵۰۰ میلیارد ریال برای ایجاد راه‌های دسترسی به مجتمع‌های بین‌ راهی در کشور

  در حال حاضر در کل کشور تعداد ۷۶۸ مجتمع خدماتی - رفاهی فعال است که در چارچوب طرح تفضیلی ایجاد مجتمع‌ها در مناطق کویری و محورهای فرعی و محورهای روستایی مقصد گردشگری و نیز ایجاد تیرپارک ها در محورهای ترانزیتی کماکان ، در نظر گرفته شده است .

  |

  تعلیق دو ساله رئیس سازمان هواپیمایی کشوری الزام آور نیست

  تعلیق دو ساله رئیس سازمان هواپیمایی کشوری الزام آور نیست

  سازمان هواپیمایی کشوری مصمم به ادامه مسئولیت خطیر در انجام وظایف بوده و نه تنها آماده همکاری با مراجع ذیربط در خصوص سوانح و یا هر اتفاق دیگری است به اراده قوه قضائیه مبنی بر حمایت از صنعت هوایی در جهت تقویت نیروی متخصص در راستای مقاومت و توانمندی های داخلی احترام گذاشته برای ...

  |

  تاکید بر نقش رسانه ها در شناساندن صنعت حمل و نقل هوایی

  تاکید بر نقش رسانه ها در شناساندن صنعت حمل و نقل هوایی

  شرکت فرودگاه ها نسبت به سازمان هواپیمایی کشوری و بعضی از ایرلاین ها جوان تر است و با توجه به اینکه مقوله ای کاملا تخصصی است ، به مراتب کمتر به آن پرداخته شده است که می بایست هم از بعد تخصصی و هم از بعد عمومی بیشتر معرفی شود تا خدمات آن برای مردم ملموس باشد .

  |

  افتتاح فاز نخست مرکز عملیات ایمنی و اضطراری شرکت فرودگاه ها

  افتتاح فاز نخست مرکز عملیات ایمنی و اضطراری شرکت فرودگاه ها

  فاز اول راه‎اندازی مرکز عملیات ایمنی و اضطراری (SOC&EOC) مربوط به عملیات انتقال اطلاعات ایمنی ۹ فرودگاه بزرگ بین‎المللی کشور شامل مهرآباد ، مشهد ، تبریز ، زاهدان ، بندرعباس ، کرمان ، یزد ، شیراز و اصفهان است که در قالب نرم افزار ویژه طراحی شده است .

  |

  نظرات کاربران