در حال بارگذاری ...
 • بزرگراه بین‌المللی ارومیه - سرو زمینه‌ساز جهش تولید در عرصه حمل‌ و نقل

  در خصوص اهمیت بزرگراه ارومیه - سرو باید گفت که این محور یکی از محورهای آنتنی و منشعب به کریدور بزرگراهی غرب کشور است و تکمیل تعریض و بهسازی آن ، زمینه جهش در حمل‌ونقل بین‌المللی را فراهم می‌کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی و مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی به منظور پیگیری وضعیت پیشرفت اجرایی طرح‌های ساخت و توسعه راه‌ها از پروژه بین‌المللی احداث بزرگراه ارومیه - سرو بازدید کردند .

  نعمت‌اله ترکی در این بازدید با اعلام این‌که تکمیل کریدور بزرگراهی غرب کشور و اتمام بزرگراه ارومیه به سرو جزو پروژه‌های جهش تولید و افزایش فرصت‌های اشتغال در آذربایجان غربی تعریف شده ، افزود :  پیگیر تخصیص اعتبار مورد نیاز جهت اتمام پروژه بزرگراه ارومیه - سرو به ارزش ٣٠٠ میلیارد ریال هستیم تا روند اتمام ٨ کیلومتر باقی‌مانده این محور سرعت بگیرد . 

  معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد : در خصوص اهمیت بزرگراه ارومیه - سرو باید گفت که این محور یکی از محورهای آنتنی و منشعب به کریدور بزرگراهی غرب کشور است و تکمیل تعریض و بهسازی آن ، زمینه جهش در حمل‌ونقل بین‌المللی را فراهم می‌کند .

  توسعه مبادلات اقتصادی کشورهای ایران و ترکیه ، جذب گردشگر و کاهش سوانح جاده‌ای از مهم‌ترین مزایای اجرای این پروژه است . 
  مطالب مرتبط

  رایزنی در جهت تأمین منابع مالی برای تکمیل پروژه‌های راهسازی آذربایجان‌غربی

  رایزنی در جهت تأمین منابع مالی برای تکمیل پروژه‌های راهسازی آذربایجان‌غربی

  کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان غربی به طول ۴٢٩ کیلومتر است که تاکنون ٣۴١ از آن افتتاح شده و احداث ٨٨ کیلومتر از این طرح راهسازی اجرا می‌شود . برنامه‌ریزی شده که در روزهای آینده نزدیک به ٢۴ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در استان به بهره‌برداری برسد .

  |

  جزئیات ساخت ۴۱۵ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان غربی

  جزئیات ساخت ۴۱۵ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان غربی

  سرمایه گذاری بالغ بر ۲ هزار میلیارد ریال از سال ۹۲ تاکنون در پایانه های مرزی و در جهت توسعه و احداث کریدور بندر امام خمینی (ره) به طرف پایانه مرزی بازرگان و شاخه های آن در پایانه های مرزی رازی ، سرو ، تمرچین و بازارچه مرزی کیله سردشت برای تبدیل استان به هاب لجستیک انجام گرفته است ...

  |

  بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه محور بجنورد به جنگل گلستان

  بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه محور بجنورد به جنگل گلستان

  محور بجنورد به جنگل گلستان اولویت اصلی استان است و با توجه به پیگیری های این اداره کل جلسات به صورت هفتگی برای پیشرفت این پروژه در وزارت راه و شهرسازی توسط متولیان امر برگزار می شود و روند پیشرفت به صورت هفتگی رصد می شود .

  |

  نظرات کاربران