در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات روکش آسفالت گرم در محور نیشابور - کاشمر با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومانی

  محور فوق ٧۵ کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان نیشابور قرار دارد که از این میان پنج کیلومتر در سنوات گذشته روکش آسفالت گرم اجرا شده است و هم اکنون نیز ٣ کیلومتر دیگر از این محور با آسفالت گرم پوشش داده شد . 

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان نیشابور از اجرای عملیات روکش آسفالت گرم در محور نیشابور - کاشمر با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان خبر داد .

  مجید مفیدی فر با اشاره به ضعف رویه آسفالت در محور نیشابور به کاشمر گفت : عملیات روکش آسفالت گرم در محور نیشابور به کاشمر به طول ٣ کیلومتر و اعتباری بالغ بر ٨ میلیارد ریال اجرا و به بهره برداری رسید که ترافیک بین شهری نیشابور به کاشمر ، نیشابور به شهر عشق آباد و برخورداری ٢۵ روستا واقع در این مسیر را از نعمت راه ارتباطی مناسب بهره‌مند کرده است .       

  وی افزود : عملیات فوق ابتدا با استفاده از ١١٢ تن آسفالت سرد روکش حفاظتی اجرا و سپس روکش آسفالت گرم در ٣ کیلومتر از این محور که بیش‌ترین خرابی را در رویه آسفالتی داشته اجرا شده است .

  مفیدی فر اظهار داشت : محور فوق ٧۵ کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان نیشابور قرار دارد که از این میان پنج کیلومتر در سنوات گذشته روکش آسفالت گرم اجرا شده است و هم اکنون نیز ٣ کیلومتر دیگر از این محور با آسفالت گرم پوشش داده شد . 

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان نیشابور گفت: با توجه به ضعف لایه آسفالتی در ٢۵ کیلومتر دیگر از این محور انتظار داریم مجموعه ارشد استان و شهرستان در تخصیص به موقع اعتبارات همکاری بیشتری داشته باشند تا با تلاش بی وقفه راهداران این دلیر مردان عرصه سختی در جهت ارتقا سطح کیفیت راه‌ها گام های مؤثرتری برداشته و شاهد کاهش چشمگیر سوانح جاده ای در این محور  باشیم .
  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات اداره راهداری شهرستان دیهوک در حوزه راهداری زمستانی

  تشریح اقدامات اداره راهداری شهرستان دیهوک در حوزه راهداری زمستانی

  تبدیل آبنما به پل ، اجرای ۲ باب استراحتگاه بین راهی رانندگان ، تکمیل اصلاح پیچ پرحادثه ، احداث تعداد ۱۴ دستگاه پل ، ترمیم خسارات وارده به ابنیه فنی ناشی از سیل در طول حوزه استحفاظی اداره دیهوک ، تجهیز و راه اندازی راهدارخانه دیگ رستم را می توان از پروژه های اجرایی اداره نام برد ...

  |

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  همت و اتحاد رانندگان شریف کشورمان در آن مقطع حساس و حرکت به سمت بنادر جنوبی و تخلیه بنادر نقطه‌ای عطف و مصداقی بارزی از نقش آفرینی این تلاشگران در قالب روحیه بسیجی در تاریخ حمل و نقل جاده ای کشورمان به‌شمار می‌آید ، به‌طوری‌که منجر به ثبت روز ۲۶ آذر در تقویم رسمی کشورمان به ...

  |

  ارتقا ایمنی محورهای مواصلاتی استان اردبیل با اصلاح ۱۱ نقطه حادثه خیز

  ارتقا ایمنی محورهای مواصلاتی استان اردبیل با اصلاح ۱۱ نقطه حادثه خیز

  ۱۵۱ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر داخلی و بین المللی در استان فعالیت می کنند که نظارت و بررسی ویژه ای نیز بر عملکردهای این شرکت ها در حوزه های مختلف وهم چنین رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام می شود .

  |

  نظرات کاربران