در حال بارگذاری ...
 • آغاز آزمون های شایستگی و مهارت دریانوردی

  ثبت نام کنندگانی که به هر دلیلی امکان شرکت در این دوره را نداشته باشند ؛ بدون نیاز به ثبت نام مجدد ، می توانند در امتحانات دوره‌ی بعدی شرکت کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی از آغاز آزمون های شایستگی و مهارت دریانوردی به صورت هماهنگ و هم‌زمان در تهران و ۶ بندر خبر داد و تأکید کرد : این سازمان آمادگی کامل دارد که در هر شرایطی خدمات خود را به مشتریان از جمله جامعه بزرگ دریانوردان ارائه کند .

  علی‌اکبر مرزبان با اشاره به آزمون های شایستگی و مهارت دریانوردی ، اظهار داشت : این آزمون به صورت هماهنگ و هم زمان در تهران و ۶ بندر کشور ، از امروز یکشنبه (۲۷ مهرماه) آغاز شد و در روز اول ، آزمون های شایستگی دریانوردی شامل سمت های فرماندهی افسر اول و افسر دوم برگزار می شود .

  وی ادامه داد : برگزاری این آزمون‌ها با رعایت پروتکل های بهداشتی است؛ سازمان بنادر و دریانوردی با آمادگی کامل و در هر شرایطی خدمات خود را به مشتریان از جمله جامعه بزرگ دریانوردان ارایه می کند .

  مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی تصریح کرد : ثبت نام کنندگانی که به هر دلیلی امکان شرکت در این دوره را نداشته باشند ؛ بدون نیاز به ثبت نام مجدد ، می توانند در امتحانات دوره‌ی بعدی شرکت کنند .
  مطالب مرتبط

  آماده به کار شدن شناورهای خدماتی در تعمیرگاهای دریایی بنادر کشور

  آماده به کار شدن شناورهای خدماتی در تعمیرگاهای دریایی بنادر کشور

  تأمین شناورهای جدید و الحاق آن به چرخه خدمات در شناورسازی های داخلی مورد توجه است و قرارداد ساخت ۱۱ فروند شناور با شرکت های داخلی تاکنون منعقد شده که فرآیند ساخت این شناورها آغاز و تعدادی از آن ها با ۳۰ درصد پیشرفت در حال ساخت هستند .

  |

  رشد ۷۵ درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور با وجود تحریم ها

  رشد ۷/۵ درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور با وجود تحریم ها

  تلاش های استکبار بر این بوده تا حمل و نقل دریایی را زمین‌گیر کند ، اما در این مقطع حساس نه تنها فعالیت بنادر دچار اختلال و توقف نشده، بلکه بنادر تجاری و بازرگانی کشور از حیث پذیرش کشتی‌ها ، تخلیه و بارگیری و نگهداری کالاها توانسته است به وظایف حاکمیتی و اصلی اش عمل کند .

  |

  نظرات کاربران