در حال بارگذاری ...
 • انجام عملیات بدون وقفه‌ی تخلیه و بارگیری کالا در بندر خرمشهر

  در حال حاضر بیشترین حجم مبادلات تجاری از بندر خرمشهر به صادرات انواع مصالح ساختمانی اختصاص دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت : عملیات تخلیه و بارگیری در بندر خرمشهر ؛ بدون توقف انجام می شود .

  نوراله اسعدی اعلام کرد : با وجود تلاش همه جانبه‌ی دشمنان برای توقف فعالیت بنادر کشور ، خوشبختانه با هوشیاری و تدابیر اتخاذ شده در سازمان بنادر و دریانوردی ، عملیات تخلیه و بارگیری بندر خرمشهر همچون سایر بنادر کشور بدون وقفه در حال انجام است .

  وی خاطرنشان کرد : در حال حاضر بیشترین حجم مبادلات تجاری از بندر خرمشهر به صادرات انواع مصالح ساختمانی اختصاص دارد .

  مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر از رشد ۹۸ درصدی ارزش کالای صادراتی از طریق بندر خرمشهر در ۶ ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت : ارزش کالاهای صادراتی که بیشتر محصولات معدنی بوده حدود ۲۰۰ میلیون دلار است .
  مطالب مرتبط

  آماده به کار شدن شناورهای خدماتی در تعمیرگاهای دریایی بنادر کشور

  آماده به کار شدن شناورهای خدماتی در تعمیرگاهای دریایی بنادر کشور

  تأمین شناورهای جدید و الحاق آن به چرخه خدمات در شناورسازی های داخلی مورد توجه است و قرارداد ساخت ۱۱ فروند شناور با شرکت های داخلی تاکنون منعقد شده که فرآیند ساخت این شناورها آغاز و تعدادی از آن ها با ۳۰ درصد پیشرفت در حال ساخت هستند .

  |

  رشد ۷۵ درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور با وجود تحریم ها

  رشد ۷/۵ درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور با وجود تحریم ها

  تلاش های استکبار بر این بوده تا حمل و نقل دریایی را زمین‌گیر کند ، اما در این مقطع حساس نه تنها فعالیت بنادر دچار اختلال و توقف نشده، بلکه بنادر تجاری و بازرگانی کشور از حیث پذیرش کشتی‌ها ، تخلیه و بارگیری و نگهداری کالاها توانسته است به وظایف حاکمیتی و اصلی اش عمل کند .

  |

  نظرات کاربران