در حال بارگذاری ...
 • رشد ٨٨ درصدی حمل ریلی کالا در بندر امیرآباد از آغاز سال جاری تاکنون

  به گزارش پرتال حمل و نقل ‌، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت : حمل ریلی کالا از آغاز سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل ٨٨ درصد رشد یافته است .

  محمدعلی اصل سعیدی‌پور با بیان اینکه از آغاز سال جاری تاکنون ٤٣ هزار‌ و ٣٥٨ تن کالا به صورت حمل ریلی در بندر امیرآباد جابه‌جا شده است ، افزود : ٣ درصد از میزان کل حمل و نقل در بندر امیرآباد را حمل ریلی به خود اختصاص داده است . 

  مدیرکل‌ بنادر و دریانوردی بندر امیرآباد ؛ به برنامه های عملیاتی از جمله ساخت و بهره برداری از اسکله رو - رو ریلی ، طراحی و جذب اپراتور عملیات ریلی ، طراحی و بازنگری تعرفه های حمل و نقل ریلی و ترغیب سرمایه گذاران به توسعه زیر ساخت ریلی در درون محوطه های عملیاتی اشاره کرد .
  مطالب مرتبط

  آماده به کار شدن شناورهای خدماتی در تعمیرگاهای دریایی بنادر کشور

  آماده به کار شدن شناورهای خدماتی در تعمیرگاهای دریایی بنادر کشور

  تأمین شناورهای جدید و الحاق آن به چرخه خدمات در شناورسازی های داخلی مورد توجه است و قرارداد ساخت ۱۱ فروند شناور با شرکت های داخلی تاکنون منعقد شده که فرآیند ساخت این شناورها آغاز و تعدادی از آن ها با ۳۰ درصد پیشرفت در حال ساخت هستند .

  |

  رشد ۷۵ درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور با وجود تحریم ها

  رشد ۷/۵ درصدی عملیات تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور با وجود تحریم ها

  تلاش های استکبار بر این بوده تا حمل و نقل دریایی را زمین‌گیر کند ، اما در این مقطع حساس نه تنها فعالیت بنادر دچار اختلال و توقف نشده، بلکه بنادر تجاری و بازرگانی کشور از حیث پذیرش کشتی‌ها ، تخلیه و بارگیری و نگهداری کالاها توانسته است به وظایف حاکمیتی و اصلی اش عمل کند .

  |

  نظرات کاربران