در حال بارگذاری ...
 • تعمیر ۵ فروند شناور در تعمیرگاه دریایی بندر امام خمینی (ره)

  تعمیرات زیرآبی هر شناور تقریبا هر ۳۰ ماه یک بار انجام می‌شود و در این تعمیرات اقداماتی از جمله خزه‌تراشی ، بلاستینگ و ضخامت‌سنجی بدنه صورت می‌گیرد . 

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل بنادر و دریانوردی بندر امام خمینی (ره) گفت : ۵ فروند شناور در تعمیرگاه دریایی بندر امام خمینی(ره) تعمیر شد و به چرخه عملیات بازگشتند . 

  عادل دریس بیان داشت : ۵ فروند شناور از جمله سه فروند یدک‌کش ، یک فروند شناور نفربر و یک فروند قایق برابر الزامات و قوانین بین المللی دریایی در تعمیرگاه دریایی بندر امام خمینی(ره) تحت تعمیرات زیرآبی قرار گرفت و پس از انجام تعمیرات به چرخه عملیات بازگشتند .

  وی با بیان اینکه تعمیرات زیرآبی شناورها طبق برنامه‌ریزی انجام شده است ، افزود : تعمیرات زیرآبی هر شناور تقریبا هر ۳۰ ماه یک بار انجام می‌شود و در این تعمیرات اقداماتی از جمله خزه‌تراشی ، بلاستینگ و ضخامت‌سنجی بدنه صورت می‌گیرد . 

  مدیرکل بنادر و دریانوردی بندر امام خمینی (ره) گفت : مجتمع بندری امام خمینی(ره) در سال‌های اخیر با اتکا به توان فنی و تخصص نیروهای داخلی موفق شده علاوه بر انجام تعمیرات اساسی شناورهای ملکی خود ، خدمات متنوع تعمیراتی نیز به شناورهای سایر شرکت‌ها و سازمان‌های فعال دریایی داخل کشور ارائه کند .
  مطالب مرتبط

  ساماندهی ، تجهیز و توسعه پایانه‌های ۱۷ بندر مسافری در کشور

  ساماندهی ، تجهیز و توسعه پایانه‌های ۱۷ بندر مسافری در کشور

  افزایش ظرفیت مسافری بنادر طی یک دهه اخیر (۹۸-۸۸) با میانگین رشد سالیانه ۱۲,۶ درصدی ، از ۷.۷ میلیون نفر در ابتدای سال ۸۸، به ۲۴.۵ میلیون نفر در پایان سال ۹۸ رسیده و در مجموع از رشد ۲۱۸ درصدی نسبت به سال ۸۸ برخوردار شده است .

  |

  نظرات کاربران