در حال بارگذاری ...
 • نجات ۵ سرنشین قایق صیادی در محدوده خلیج چابهار

  طی تماس با مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار ، مبنی بر حادثه برای قایق صیادی ، بلافاصله تیم جستجو و نجات دریایی با اعزام شناور ناجی به موقعیت رسید .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت : پنج سرنشین قایق صیادی در محدوده خلیج چابهار نجات یافتند .

  سیدحسن ابراهیمی درباره نجارت سرنشینان قایق صیادی ، تصریح کرد : در عملیات جستجو و نجات دریایی با هماهنگی مرکز MRCC بندر چابهار ، ۵ سرنشین یک قایق صیادی که دچار حادثه شده بودند نجات یافتند .

  وی اظهار کرد : طی تماس با مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار ، مبنی بر حادثه برای قایق صیادی ، بلافاصله تیم جستجو و نجات دریایی با اعزام شناور ناجی به موقعیت رسید .

  معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت : این قایق که عازم صیدگاه در محدوده خلیج چابهار شده بود در مسیر برگشت به ساحل، به دلیل فرسودگی قایق ، دچار شکستگی در تشت قایق و آبگرفتگی شدید شده بود .
  مطالب مرتبط

  ساماندهی ، تجهیز و توسعه پایانه‌های ۱۷ بندر مسافری در کشور

  ساماندهی ، تجهیز و توسعه پایانه‌های ۱۷ بندر مسافری در کشور

  افزایش ظرفیت مسافری بنادر طی یک دهه اخیر (۹۸-۸۸) با میانگین رشد سالیانه ۱۲,۶ درصدی ، از ۷.۷ میلیون نفر در ابتدای سال ۸۸، به ۲۴.۵ میلیون نفر در پایان سال ۹۸ رسیده و در مجموع از رشد ۲۱۸ درصدی نسبت به سال ۸۸ برخوردار شده است .

  |

  نظرات کاربران