در حال بارگذاری ...
 • کلیه ماموریت هاى سازمان بنادر و دریانوردی بدون وقفه در جریان است

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سازمان بنادر و‌ دریانوردی در بیانیه ای اعلام کرد : کلیه ماموریت هاى این سازمان در بنادر بدون وقفه در جریان است .

  در این ‌بیانیه چنین آمده است :

  دشمنان قسم خورده این ملت که سالهاست با اعمال تحریم هاى یک جانبه ، نتوانسته‌اند به اهداف شوم خود برای توقف صادرات و واردات کالا دست یابند ، چندی است در تلاش برای انجام حملات سایبری و القاء موفقیت آمیز بودن این حرکات کور ، از طریق عملیات روانی رسانه ای هستند .

  اما به حول و قوه الهی و با تلاش پرسنل سختکوش سازمان بنادر و‌ دریانوردی ، اقدامات بازدارنده و مناسبی در قبال سنگ اندازى بیگانگان انجام شده و کلیه ماموریت هاى سازمان بدون وقفه در جریان است . 

  همچنین اقدامات فنى خوبى توسط کادر مجرب فناوری اطلاعات این سازمان براى تقویت پایدارى خدمات برخط در حال انجام است تا روند تخلیه و بارگیری و ورود و خروج کالا از کشور ؛ حتی لحظه ای دچار خلل نشود .
  مطالب مرتبط

  ساماندهی ، تجهیز و توسعه پایانه‌های ۱۷ بندر مسافری در کشور

  ساماندهی ، تجهیز و توسعه پایانه‌های ۱۷ بندر مسافری در کشور

  افزایش ظرفیت مسافری بنادر طی یک دهه اخیر (۹۸-۸۸) با میانگین رشد سالیانه ۱۲,۶ درصدی ، از ۷.۷ میلیون نفر در ابتدای سال ۸۸، به ۲۴.۵ میلیون نفر در پایان سال ۹۸ رسیده و در مجموع از رشد ۲۱۸ درصدی نسبت به سال ۸۸ برخوردار شده است .

  |

  نظرات کاربران