در حال بارگذاری ...
 • کاهش ۱۵ درصدی ترددوسایل نقلیه در محور‌های مواصلاتی استان یزد

  میزان ورود وسایل نقلیه به استان در شش ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش ۱۶.۴۹ درصدی مواجه بوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون فنی و راه‌های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد از کاهش ۱۵.۷۱ درصدی تردد در محور‌های استان یزد در شش ماه نخست سال جاری خبر داد .

  معتمدی اظهار داشت : تردد وسایل نقلیه سنگین در این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش ۱۱.۵ درصدی و تردد وسایل نقلیه سبک نیز کاهش ۱۶.۴ درصدی داشته است . در مجموع میزان تردد در محور‌های سطح استان در شش ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از کاهش ۱۵.۷۱ درصدی برخوردار بوده است .

  معتمدی با اشاره به ورود و خروج وسایل نقلیه اعم از سبک و سنگین از مبادی ورودی و خروجی محور‌های استان افزود : میزان ورود وسایل نقلیه به استان در شش ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش ۱۶.۴۹ درصدی مواجه بوده است .

  معاون فنی و راه‌های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد همچنین میزان خروج وسایل نقلیه از استان را نیز با کاهش ۱۸.۱۶ درصدی در مدت یاد شده اعلام کرد .

  معتمدی اظهار داشت : علی رغم کاهش حجم تردد ، میزان متوسط سرعت وسایل نقلیه در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش ۱.۵۸ درصدی مواجه بوده است .
  مطالب مرتبط

  انجام عملیات روکش آسفالت در گردنه اسدآباد

  انجام عملیات روکش آسفالت در گردنه اسدآباد

  تعریض مسیر گردنه اسدآباد از سوی اداره راه و شهرسازی و اجرای حفاظ بتنی برای ارتقای ایمنی و نصب روشنایی این محور از سوی اداره راهداری همدان از برنامه‌های اصلی به منظور ارتقای ایمنی این محور است .

  |

  نظرات کاربران