در حال بارگذاری ...
 • اتمام عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی کیمون در شهرستان بابل

  استان مازندران به لحاظ شرایط جغرافیایی منطقه و تعدد روستا‌ها در آن دارای محور‌های پر رفت و آمد بوده ، لذا ایمن سازی و بهسازی راه‌های روستایی از جمله فعالیت‌های مهم این اداره کل می‌باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اداره نظارت بر ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از اتمام اجرای عملیات بهسازی و آسفالت راه‌ روستایی "کیمون" به طول بیش از ۲ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال در قالب طرح ملی ابرار در راستای افزایش ضریب ایمنی و نگهداری از راه‌های روستایی استان خبر داد .

  سعید نصر ضمن اعلام این مطلب گفت : مازندران با توجه به نوع اقلیم و شرایط توپوگرافی و به تبع تنوع فرآورده‌های کشاورزی ، مسئله راه‌های مناسب روستایی به منظور حمل و نقل هر چه سریع‌تر ، آسان‌تر و در عین حال ارزان‌ترین فرآورده‌ها به بازار مصرف یکی از اصلی ترین دغدغه‌های ذهنی مسئولان استان و این اداره کل است .

  وی در ادامه افزود : استان مازندران به لحاظ شرایط جغرافیایی منطقه و تعدد روستا‌ها در آن دارای محور‌های پر رفت و آمد بوده ، لذا ایمن سازی و بهسازی راه‌های روستایی از جمله فعالیت‌های مهم این اداره کل می‌باشد .

  سرپرست اداره نظارت بر ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی خاطرنشان ساخت : اجرای عملیات ترمیم و لکه‌گیری آسفالت و همچنین عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار از جمله اقدامات این اداره کل است .

  گفتنی است: مازندران دارای  ۷۸۹۸ کیومتر راه روستایی است .
  مطالب مرتبط

  پیشگام بودن استان بوشهر در بازسازی محورهای آسیب دیده از سیل استان لرستان و هرمزگان

  پیشگام بودن استان بوشهر در بازسازی محورهای آسیب دیده از سیل استان لرستان و هرمزگان

  برای ارتقاء توانمندی پرسنل شاغل در مجموعه راهداری و حمل و نقل علاوه بر اموزش ضمن خدمت ، برنامه های انگیزشی دیگری از جمله توجه به معیشت و منزلت کارکنان مد نظر قرار دارد . بهره وری بیشتر بخش و استفاده بهینه از داشته ها و دارایی های سازمان دو هدف دیگر مسئولان سازمان است که تلاش می ...

  |

  برخورداری ۵۳ درصد از روستاهای کشور از راه آسفالته

  برخورداری ۵۳ درصد از روستاهای کشور از راه آسفالته

  در برخی روستاهای استان کمبودهایی احساس می شود که با توجه به اینکه اعتبارات راه های روستایی امسال صد درصد استانی شده است ، انتظار می رود تا با مساعدت مسئولان استانی و استفاده از منابع سایر دستگاه هایی که می توانند یاری گر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان باشند ، روند ...

  |

  توسعه خدمات دانش بنیان و داده محور و استفاده از فناوری های روز راهکار تقویت حوزه حمل و نقل مسافر

  توسعه خدمات دانش بنیان و داده محور و استفاده از فناوری های روز راهکار تقویت حوزه حمل و نقل مسافر

  از پانزدهم تیر ماه سال ۹۷ که سامانه توزیع لاستیک با ارز ۴۲۰۰ تومانی راه اندازی شد تا به امروز سه میلیون و ۱۴۶ هزار حلقه لاستیک به کشور وارد شده و در مجموع ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار حلقه آن در قالب حواله توزیع شده که سهم استان لرستان در مجموع ۱۱۱هزار و در ۱۸ ماهه ۸۸ هزار حلقه بوده است .

  |

  انجام عملیات روکش آسفالت در گردنه اسدآباد

  انجام عملیات روکش آسفالت در گردنه اسدآباد

  تعریض مسیر گردنه اسدآباد از سوی اداره راه و شهرسازی و اجرای حفاظ بتنی برای ارتقای ایمنی و نصب روشنایی این محور از سوی اداره راهداری همدان از برنامه‌های اصلی به منظور ارتقای ایمنی این محور است .

  |

  نظرات کاربران