در حال بارگذاری ...
 • حمل و نقل جاده ای روزانه ۵۹۲۶ تن کالا از بندر امیرآباد به سایر نقاط کشور

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رییس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران عنوان کرد  : به طور میانگین در شش ماه اول سال جاری ، روزانه ۵۹۲۶ تن کالا از بندر امیر آباد مازندران به سایر نقاط کشور جابجا می‌شود .

  سید رحمت الله موسوی ضمن اعلام این خبر افزود : عمده کالای جابجا شده از استان ، شن و ماسه - جو - ذرت دامی - گازوِییل - سیمان کیسه ای - فرآورده های لبنیاتی - سیمان فله ای - بنزین معمولی - ام دی اف - گندم انسانی است . تناژ حمل شده روزانه در بندر امیرآباد ۵۹۲۶ تن طی ۲۴۶ سفر است .  

  موسوی تصریح کرد : در شش ماه اول سال نیز مقدار بیش از یک میلیون تن کالا از بندر امیرآباد به سایر نقاط کشور جابجا شده است .

  رییس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران افزود : ۱۳۲ شرکت حمل و نقل و شعبات در سطح استان مازندران فعال بوده و این استان دارای ۷ انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌های حمل و نقل کالا ، یک کانون انجمن صنفی کارفرمائی شرکت‌های حمل و نقل کالا ، یک کانون انجمن صنفی کارگری رانندگان ، یک اتحادیه حمل بار و ۱۱ انجمن صنفی کارگری رانندگان وسائط نقلیه کالای جاده‌ای است .
  مطالب مرتبط

  جزئیات ساخت ۴۱۵ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان غربی

  جزئیات ساخت ۴۱۵ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان غربی

  سرمایه گذاری بالغ بر ۲ هزار میلیارد ریال از سال ۹۲ تاکنون در پایانه های مرزی و در جهت توسعه و احداث کریدور بندر امام خمینی (ره) به طرف پایانه مرزی بازرگان و شاخه های آن در پایانه های مرزی رازی ، سرو ، تمرچین و بازارچه مرزی کیله سردشت برای تبدیل استان به هاب لجستیک انجام گرفته است ...

  |

  ثبت بیش از ۵۱۶ پروژه در سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی استان خوزستان

  ثبت بیش از ۵۱۶ پروژه در سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی استان خوزستان

  در حال حاضر بالغ بر ۲ هزار ۵۰۰ پروژه در سامانه جامع مدیریت پروژه‌های عمرانی «شهاب تدکار» توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ثبت شده و خوزستان بیش از ۵۱۶ پروژه با اعتباری بیش از ۷۲۲ میلیارد تومان را در سامانه بارگذاری کرده است .

  |

  آمادگی کامل راهداران برای اجرای طرح راهداری زمستانی سال ٩٩

  آمادگی کامل راهداران برای اجرای طرح راهداری زمستانی سال ٩٩

  این آماده سازی شامل تعمیر و راه اندازی ماشین آلات راهداری زمستانی ، بهسازی راهدارخانه ها ، برگزاری دوره های آموزشی ویژه راهداران و روسای ادارات راهداری بلافاصله پس از خاتمه راهداری زمستانی سال قبل آغاز می شود .

  |

  نظرات کاربران