در حال بارگذاری ...
 • برقراری مجدد روزانه ۲ پرواز توسط شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و ترکیه

  برقراری پروازها جهت از بین بردن برخی انحصارات ، پایین نگه داشتن نرخ بلیت و کمک به مسافران در این مسیر انجام شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر راه و شهرسازی از برقراری مجدد روزانه ۲ پرواز توسط شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و ترکیه ، بین دو طرف خبر داد .

  تورج دهقانی زنگنه اظهار داشت : با هماهنگی انجام شده بین سازمان هواپیمایی کشوری ایران و ترکیه و صدور مجوز ، پرواز بین ایران و ترکیه به صورت محدود برقرار می‌شود .

  معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد : با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده، هر روز یک پرواز توسط یکی از شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و هم چنین یک پرواز روزانه توسط شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین انجام خواهد شد، بدین ترتیب درواقع روزی دو پرواز توسط شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و ترکیه انجام می‌شود .

  دهقانی زنگنه تأکید کرد : برقراری پروازها جهت از بین بردن برخی انحصارات ، پایین نگه داشتن نرخ بلیت و کمک به مسافران در این مسیر انجام شده است . پروازهای ترکیه با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود .
  مطالب مرتبط

  لغو پروازهای چارتری از ۲۵ مهرماه و جلوگیری ادامه این پروازها

  لغو پروازهای چارتری از ۲۵ مهرماه و جلوگیری ادامه این پروازها

  بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا ، برای شرکت‌های حمل‌ونقلی به‌خاطر آسیب‌هایی که در مدت اخیر دیده‌‌اند ، بیش از ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات حمایتی در نظر گرفته شد که تاکنون حدود ۵۰ درصد این مبلغ توسط ایر لاین‌ها دریافت شده است و لازم است شرکت‌هایی که موفق به دریافت ...

  |

  نظرات کاربران