در حال بارگذاری ...
 • اعطا وام کرونا به بیش از ۱۴۰۰ راننده برون شهری استان قم

  سهم تسهیلات درخواستی برای ۱۹۴۲ راننده برون شهری قم ، ۱۱۶ میلیارد ریال است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت : تاکنون ۱۴۱۵ راننده برون شهری استان وام شش میلیون تومانی تسهیلات ویژه بنگاه های آسیب دیده از کرونا دریافت کردند .

  حسن صبوری اظهار کرد : ۱۹۴۲ نفر راننده برون شهری استان برای دریافت وام ۶ میلیون تومانی در سامانه کارا ثبت نام کردند که پرونده ۵۲۷ نفر در حال بررسی توسط بانک هاست و از این تعداد ۱۴۱۵ راننده موفق به دریافت وام شدند .

  وی با بیان اینکه پرونده دیگر متقاضیان در مراحل اداری بانک ها قرار دارد ، افزود : سهم تسهیلات درخواستی برای ۱۹۴۲ راننده برون شهری قم ، ۱۱۶ میلیارد ریال است .

  وی در خصوص ثبت نام شرکت های مسافربری جاده ای ، هوایی ، هواپیمایی برای دریافت وام ۱۲ میلیونی کرونا نیز توضیح داد : این استان از بیش از ۴۵ شرکت مسافربری جاده ای ، هوایی و هواپیمایی برخوردار است که از این تعداد ۳۲ شرکت با مجموع ۱۱۶ نفر نیروی بیمه شده ، درخواست دریافت وام خود را در سامانه کارا ثبت کرده اند .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان قم در پایان اظهار داشت : سهم این شرکت ها برای دریافت وام ۱۲ میلیونی، بیش از ۲۰ میلیارد ریال است .
  مطالب مرتبط

  اقدامات جدید سختگیرانه دولت چین برای تست کرونا در بنادر

  اقدامات جدید سختگیرانه دولت چین برای تست کرونا در بنادر

  طی بخشنامه‌ای که به‌ طور مشترک از سوی وزارت حمل و نقل ، وزارت کل گمرک و وزارت امور خارجه به تمامی بنادر صادر شده است ، علاوه بر مردم عادی تمامی دست اندرکاران حمل و نقل و بنادر باید در این تست عمومی مشارکت کنند .

  |

  نظرات کاربران