در حال بارگذاری ...
 • روند رضایت بخش اجرای پروژه های عمرانی و توسعه ای در بندر چابهار

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت : روند اجرای پروژه های عمرانی در بندر چابهار با وجود تحریم و شیوع ویروس کرونا ؛ رضایت بخش است .

  محمدرضا الهیار در بازدید از بندر چابهار و پروژه های عمرانی در دست اجرا ، تصریح کرد : به رغم شیوع ویروس کرونا و وزش بادهای موسمی ، برخی از پروژه های بندر چابهار از جمله احداث برج کنترل ترافیک دریایی ، خدمات نگهداری و تعمیر ماشین آلات خشکی ، خدمات نگهداری و تعمیر تجهیزات دریایی و پوشش رادیویی سواحل مکران ، از برنامه زمان بندی جلوتر هستند .

  وی درباره موج شکن های چندمنظوره مردمی جد ، بیردف و گوردیم در سواحل سیستان و بلوچستان ، افزود : این موج شکن ها در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی وباهدف ایجاد اشتغال ، توزیع یکنواخت جمعیت و پدافند غیرعامل در نوار ساحلی ، توسط سازمان بنادر و دریانوردی ایجاد شده است .

  معاون مهندسی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اهمیت این موج شکن ها ، تصریح کرد : موج شکن ها بر اساس تصمیم دولت ، جهت بهره گیری کاربری شیلاتی و صیادی و افزایش اشتغال ساکنان بومی ، توسعه منطقه و انتفاع مردمی به سازمان شیلات واگذار شد .
  مطالب مرتبط

  ساماندهی ، تجهیز و توسعه پایانه‌های ۱۷ بندر مسافری در کشور

  ساماندهی ، تجهیز و توسعه پایانه‌های ۱۷ بندر مسافری در کشور

  افزایش ظرفیت مسافری بنادر طی یک دهه اخیر (۹۸-۸۸) با میانگین رشد سالیانه ۱۲,۶ درصدی ، از ۷.۷ میلیون نفر در ابتدای سال ۸۸، به ۲۴.۵ میلیون نفر در پایان سال ۹۸ رسیده و در مجموع از رشد ۲۱۸ درصدی نسبت به سال ۸۸ برخوردار شده است .

  |

  نظرات کاربران