در حال بارگذاری ...
 • بیش از ۳ هزار راننده درون و برون شهری خوزستان وام کرونا دریافت کردند

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : تاکنون بیش از ۳ هزار راننده درون و برون شهری استان وام ۶ میلیون تومانی کرونا دریافت کردند .

  غلامباس بهرامی نیا اظهار کرد : ۹ هزار و ۹۶۰ نفر راننده درون و برون شهری استان برای دریافت وام ۶ میلیون تومانی در سامانه کارا ثبت نام کردند که پرونده ۵ هزار و ۹۰۳ نفر در حال بررسی توسط بانک هاست و از این تعداد تاکنون ۳ هزار و ۸۱۴ راننده موفق به دریافت وام شدند .

  وی با بیان اینکه پرونده دیگر متقاضیان در مراحل اداری بانک ها قرار دارد ، افزود : سهم تسهیلات درخواستی برای ۹ هزار و ۹۶۰ راننده درون و برون شهری خوزستان ، ۵۹۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان در حوزه ثبت نام شرکت های مسافربری برای دریافت وام ۱۲ میلیونی کرونا نیز بیان کرد : این استان از ۱۶۰ شرکت مسافربری برخوردار است که از این تعداد ۳۸ شرکت با مجموع ۲۱۶ نفر نیروی بیمه شده ، درخواست دریافت وام خود را در سامانه کارا ثبت کرده اند .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان  ادامه داد : سهم شرکت های مسافربری استان برای دریافت وام ۱۲ میلیونی ، ۲۵ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال است .​
  مطالب مرتبط

  پیشگام بودن استان بوشهر در بازسازی محورهای آسیب دیده از سیل استان لرستان و هرمزگان

  پیشگام بودن استان بوشهر در بازسازی محورهای آسیب دیده از سیل استان لرستان و هرمزگان

  برای ارتقاء توانمندی پرسنل شاغل در مجموعه راهداری و حمل و نقل علاوه بر اموزش ضمن خدمت ، برنامه های انگیزشی دیگری از جمله توجه به معیشت و منزلت کارکنان مد نظر قرار دارد . بهره وری بیشتر بخش و استفاده بهینه از داشته ها و دارایی های سازمان دو هدف دیگر مسئولان سازمان است که تلاش می ...

  |

  برخورداری ۵۳ درصد از روستاهای کشور از راه آسفالته

  برخورداری ۵۳ درصد از روستاهای کشور از راه آسفالته

  در برخی روستاهای استان کمبودهایی احساس می شود که با توجه به اینکه اعتبارات راه های روستایی امسال صد درصد استانی شده است ، انتظار می رود تا با مساعدت مسئولان استانی و استفاده از منابع سایر دستگاه هایی که می توانند یاری گر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان باشند ، روند ...

  |

  توسعه خدمات دانش بنیان و داده محور و استفاده از فناوری های روز راهکار تقویت حوزه حمل و نقل مسافر

  توسعه خدمات دانش بنیان و داده محور و استفاده از فناوری های روز راهکار تقویت حوزه حمل و نقل مسافر

  از پانزدهم تیر ماه سال ۹۷ که سامانه توزیع لاستیک با ارز ۴۲۰۰ تومانی راه اندازی شد تا به امروز سه میلیون و ۱۴۶ هزار حلقه لاستیک به کشور وارد شده و در مجموع ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار حلقه آن در قالب حواله توزیع شده که سهم استان لرستان در مجموع ۱۱۱هزار و در ۱۸ ماهه ۸۸ هزار حلقه بوده است .

  |

  نظرات کاربران