در حال بارگذاری ...
 • کاهش ۵۰ درصدی حمل و نقل جاده ای مسافر در خوزستان طی ۶ ماهه نخست سال جاری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : در ۶ ماهه نخست سال جاری جابجایی مسافر از استان با کاهش ۵۰ درصدی مواجه بود .

  فواد غزیعلی اظهار کرد : کل مسافر جابجا شده در ۶ ماهه نخست سال جاری بیش از یک میلیون و ۳۲۰ هزار نفر بود که این رقم به دلیل شرایط حاکم بر کشور به لحاظ شیوع بیماری کرونا در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش ۵۰ درصدی را نشان می دهد .

  وی تعداد سفرهای انجام شده در پایانه های مسافربری استان را ۲۵۶ هزار و ۶۵۴ سفر برشمرد و افزود : در این حوزه نیز طی ۶ ماهه نخست سال استان با کاهش ۳۲ درصدی مواجه بود .

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با تأکید بر اینکه شرکت های مسافربری ملزم به رعایت تمامی محدودیت های اعمال شده برای مقابله با بیماری کرونا هستند و هیچ محدودیتی برداشته نشده است ، بیان کرد : هم استانی های عزیز می توانند هرگونه تخلف در خصوص عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و هرگونه تخلف دیگر از سوی شرکت های مسافربری طی تماس با سامانه استانی ۱۴۱ ، با کارشناسان مستقر در مرکز پاسخگویی به تماس های تلفنی این اداره کل در میان بگذارند تا در کوتاه ترین زمان، به شکایت ها رسیدگی شود .   
  مطالب مرتبط

  پیشگام بودن استان بوشهر در بازسازی محورهای آسیب دیده از سیل استان لرستان و هرمزگان

  پیشگام بودن استان بوشهر در بازسازی محورهای آسیب دیده از سیل استان لرستان و هرمزگان

  برای ارتقاء توانمندی پرسنل شاغل در مجموعه راهداری و حمل و نقل علاوه بر اموزش ضمن خدمت ، برنامه های انگیزشی دیگری از جمله توجه به معیشت و منزلت کارکنان مد نظر قرار دارد . بهره وری بیشتر بخش و استفاده بهینه از داشته ها و دارایی های سازمان دو هدف دیگر مسئولان سازمان است که تلاش می ...

  |

  برخورداری ۵۳ درصد از روستاهای کشور از راه آسفالته

  برخورداری ۵۳ درصد از روستاهای کشور از راه آسفالته

  در برخی روستاهای استان کمبودهایی احساس می شود که با توجه به اینکه اعتبارات راه های روستایی امسال صد درصد استانی شده است ، انتظار می رود تا با مساعدت مسئولان استانی و استفاده از منابع سایر دستگاه هایی که می توانند یاری گر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان باشند ، روند ...

  |

  توسعه خدمات دانش بنیان و داده محور و استفاده از فناوری های روز راهکار تقویت حوزه حمل و نقل مسافر

  توسعه خدمات دانش بنیان و داده محور و استفاده از فناوری های روز راهکار تقویت حوزه حمل و نقل مسافر

  از پانزدهم تیر ماه سال ۹۷ که سامانه توزیع لاستیک با ارز ۴۲۰۰ تومانی راه اندازی شد تا به امروز سه میلیون و ۱۴۶ هزار حلقه لاستیک به کشور وارد شده و در مجموع ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار حلقه آن در قالب حواله توزیع شده که سهم استان لرستان در مجموع ۱۱۱هزار و در ۱۸ ماهه ۸۸ هزار حلقه بوده است .

  |

  نظرات کاربران