در حال بارگذاری ...
 • تمدید پروانه فعالیت شرکت‌های حوزه حمل‌ و نقل تا پایان سال

  تمدید مجوزهای فعالیت حوزه حمل‌ونقل پیش‌تر طی دو مرحله تا پایان خرداد و پایان شهریور انجام شده بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل‌ونقل وزارت راه و شهرسازی از تمدید پروانه فعالیت شرکت‌های حوزه حمل‌ونقل تا پایان سال خبر داد .

  شهرام آدم نژاد ، جانشین وزیر راه و شهرسازی در ستاد مدیریت بحران عنوان کرد : با توجه به استمرار همه‌گیری بیماری کرونا و ضرورت و تأکید بر ادامه رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به ویژه به منظور حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی ، کاهش مراجعات مردم و عدم ایجاد ازدحام در مراکز ارائه‌کننده خدمات ، پروانه فعالیت شرکت‌های حوزه حمل‌ونقل و کارگزار و دیگر مجوزهای تحت مسؤولیت سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی تا پایان اسفند سال ۹۹ تمدید شد .

  وی خاطرنشان کرد : البته همکاران ما در تلاش هستند تا با توسعه بستر ارائه خدمات الکترونیک ، در آینده نزدیک مراجعات حضوری اجباری به دستگاه‌های مرتبط برای انجام امور اداری را به حداقل ممکن برسانند تا به‌رغم تهدیدهایی که شیوع ویروس کرونا ایجاد کرده ، از این شرایط به عنوان یک فرصت برای تسهیل خدمات‌دهی به مردم و افزایش شفافیت با بهره‌گیری از تکنولوژی استفاده شود .

  گفتنی است که تمدید مجوزهای فعالیت حوزه حمل‌ونقل پیش‌تر طی دو مرحله تا پایان خرداد و پایان شهریور انجام شده بود .

   
  مطالب مرتبط

  گندزدایی و ضدعفونی کامیون‌ها در پایانه های مرزی استان کرمانشاه

  گندزدایی و ضدعفونی کامیون‌ها در پایانه های مرزی استان کرمانشاه

  در حوزه پایانه‌های مرزی استان ، گندزدایی و ضدعفونی کامیون‌های داخل پایانه و بازارچه با همکاری شهرداری و فرمانداری‌‌ها و همچنین ضدعفونی سالن‌های پایانه‌های مرزی و تجهیزات موجود انجام می‌‌شود .

  |

  ضرورت خالی ماندن دو ردیف آخر هواپیما حین پرواز به دلیل شیوع کرونا

  ضرورت خالی ماندن دو ردیف آخر هواپیما حین پرواز به دلیل شیوع کرونا

  هر مسافری که سوار هواپیما شد در صورت مشاهده عدم رعایت این دستور از داخل هواپیما با سازمان هواپیمایی تماس بگیرد و این تخلف را گزارش دهد ، ما به وسیله نمایندگانی که در فرودگاه‌ها داریم این شکایت را یا در مبدا و یا در مقصد رسیدگی می‌کنیم .

  |

  نظرات کاربران