در حال بارگذاری ...
 • از سرگیری پروازهای هفتگی شرکت هما به فرودگاه فرانکفورت از ۱۲ مهرماه

  هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما قبل از شیوع کرونا به سه فرودگاه مهم فرانکفورت ، هامبورگ و کلن پرواز داشت که با شیوع ویروس کرونا بسیاری از پروازهای هما به مقاصد اروپایی تعلیق شد و صرفاً پروازهایی یکسره برای بازگرداندن هموطنان مقیم انجام می‌شد . به دنبال پیگیری های صورت گرفته و صدور مجوز پرواز ، هم اکنون هما بر اساس برنامه هفتگی به فرودگاه‌های لندن ، منچستر ، وین ، میلان ، مادرید و پاریس پرواز می‌کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، پس از وقفه چند ماهه ، پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به فرودگاه فرانکفورت از ۱۲ مهرماه سال جاری آغاز می‌شود .

  با شیوع ویروس کووید ۱۹ ، سازمان هواپیمایی کشوری آلمان برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از انتشار این ویروس ، بسیاری از پروازهای ورودی شرکت‌های هواپیمایی از جمله پروازهای "هما" را به فرودگاه‌های این کشور تا اطلاع ثانوی تعلیق کرد .

  با توقف پروازهای "هما" به فرودگاه‌های فرانکفورت و هامبورگ ، پس از چند ماهه مذاکره ، سرانجام با پیگیری سازمان هواپیمایی کشوری ، مجوز برقراری مجدد پروازهای "هما" از سوی سازمان هواپیمایی کشوری و وزارت بهداشت کشور آلمان صادر شد و براساس برنامه نخستین پرواز بعد از ۵ ماه وقفه ، در روز ۱۲ مهرماه سال جاری انجام می‌شود .

  بر اساس برنامه‌ریزی ، پرواز "هما" به مقصد فرانکفورت در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می‌شود . این پرواز ، با پرواز شماره ۷۲۱ در ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه بامداد ، فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) ترک و در ساعت ۱۰ و ۲۰ دقیقه (به وقت محلی) در فرودگاه فرانکفورت به زمین می‌نشیند .

  بازگشت این پرواز در همان روز ، با پرواز شماره ۷۲۰ در ساعت ۱۲ به وقت محلی انجام و در ساعت ۱۸ و ۵۰ دقیقه وارد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) می‌شود .

  مسافران برای خرید بلیت پروازهای "هما" می‌توانند به سایتhttps://ebooking.iranair.com مراجعه و یا با شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ تماس حاصل نمایند .

  گفتنی است هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" قبل از شیوع کرونا به سه فرودگاه مهم فرانکفورت ، هامبورگ و کلن پرواز داشت که با شیوع ویروس کرونا بسیاری از پروازهای "هما" به مقاصد اروپایی تعلیق شد و صرفاً پروازهایی یکسره برای بازگرداندن هموطنان مقیم انجام می‌شد . به دنبال پیگیری های صورت گرفته و صدور مجوز پرواز ، هم اکنون "هما" بر اساس برنامه هفتگی به فرودگاه‌های لندن ، منچستر ، وین ، میلان ، مادرید و پاریس پرواز می‌کند .

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران