در حال بارگذاری ...
 • شروع مجدد آزمون‌ پایه و تایپ خلبانی و فنی سازمان هواپیمایی کشوری از ۷ مهر ماه

  یکی از الزامات اخذ گواهینامه های خلبانی و فنی-مهندسی ، شرکت و قبولی در این آزمون ها می باشد که در حال حاضر توسط سازمان هواپیمایی کشوری برگزار می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سازمان هواپیمایی کشوری از شروع مجدد آزمون‌های پایه و تایپ خلبانی و فنی این سازمان از ۷ مهر خبر داد .

  سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که آزمون های پایه و تایپ خلبانی و فنی این سازمان که مدتی به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نشده بود ، مجددا از تاریخ ۷ مهر ماه برگزار می‌شود .

  گفتنی است که آزمون‌های پایه و تایپ خلبانی و فنی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اعم از ضد عفونی نمودن سایت امتحانات و الزام به استفاده از ماسک ‌و با یک چهارم ظرفیت سایت امتحانات ، برگزار خواهد شد .

  لازم به ذکر است بر اساس رویه های معمول دفتر گواهینامه‌های پرسنلی ، داوطلبانی که در آزمون‌ها غایب باشند برای مدت مشخص از شرکت در آزمون بعدی محروم خواهند بود اما برای افرادی که قبل از تاریخ ۷ مهر ماه سال جاری ثبت نام کرده و به دلیل بیماری یا نگرانی‌های ناشی از ویروس کرونا در آزمون ها شرکت نکنند ، این محرومیت کاهش خواهد یافت .

  گفتنی است یکی از الزامات اخذ گواهینامه های خلبانی و فنی-مهندسی ، شرکت و قبولی در این آزمون ها می باشد که در حال حاضر توسط سازمان هواپیمایی کشوری برگزار می شود .
  مطالب مرتبط

  لغو پروازهای چارتری از ۲۵ مهرماه و جلوگیری ادامه این پروازها

  لغو پروازهای چارتری از ۲۵ مهرماه و جلوگیری ادامه این پروازها

  بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا ، برای شرکت‌های حمل‌ونقلی به‌خاطر آسیب‌هایی که در مدت اخیر دیده‌‌اند ، بیش از ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات حمایتی در نظر گرفته شد که تاکنون حدود ۵۰ درصد این مبلغ توسط ایر لاین‌ها دریافت شده است و لازم است شرکت‌هایی که موفق به دریافت ...

  |

  نظرات کاربران