در حال بارگذاری ...
 • امضا تفاهمنامه همکاری میان سپاه استان زنجان ، فرمانداری ماهنشان و راهداری زنجان

  هدف از این تفاهم نامه خدمت رسانی و رفع محرومیت و فراهم کردن امکان زندگی برای روستاییان مناطق محروم و کم برخوردار است که می تواند عامل بسیار مهمی در تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستاییان باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، تفاهم نامه سه جانبه بین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان ، فرمانداری ماهنشان و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان جهت احداث راه مواصلاتی بین دو شهرستان ماهنشان از استان زنجان و چاراویماق از استان آذربایجان شرقی منعقد شد .

  عبدالحسین علی اکبری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان در مراسم امضا تفاهم نامه سه جانبه احداث راه مواصلاتی بین دو شهرستان ماهنشان از استان زنجان و چاراویماق از استان آذربایجان شرقی گفت : هدف از این تفاهم نامه خدمت رسانی و رفع محرومیت و فراهم کردن امکان زندگی برای روستاییان مناطق محروم و کم برخوردار است که می تواند عامل بسیار مهمی در تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستاییان باشد .

  مدیرکل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان زنجان افزود : انعقاد این قرارداد جهت اجرای عملیات احداث راه مواصلاتی روستای خیرآباد ماهنشان به شهرستان چاراویماق به طول ۷.۳ کیلومتر ، به‌صورت سه‌جانبه فی‌مابین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان ، قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصار المهدی (عج) و فرمانداری ماه نشان گام مهمی در جهت پیشرفت اجرای طرح ابرار (اقدام برای راه های اولویت‌دار روستایی) در استان زنجان است .
  مطالب مرتبط

  ارتقا سطح همکاری بانک مسکن و سازمان راهداری در جهت خدمت به فعالان صنعت حمل و نقل

  ارتقا سطح همکاری بانک مسکن و سازمان راهداری در جهت خدمت به فعالان صنعت حمل و نقل

  پایانه مرزی باشماق یکی از پایانه های استراتژیک و مهم با کشور عراق است که با توجه به اینکه مدیریت سازماندهی این پایانه مرزی بر عهده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای می باشد ، این سازمان از هرگونه پیشنهاد بانک مسکن در راستای تسهیل ارائه خدمات و الکترونیکی کردن پرداخت عوارضی و ...

  |

  برگزاری ​اولین جلسه هم اندیشی راهداری زمستانی سال جاری به صورت ویدئو کنفرانس

  برگزاری ​اولین جلسه هم اندیشی راهداری زمستانی سال جاری به صورت ویدئو کنفرانس

  با توجه به اینکه در حال حاضر جامعه ما درگیر بیماری کرونا است ، احتمال شیوع این بیماری در بین همکاران حوزه راهداری با توجه به ماهیت کار آنها که مجموعه ای تجمعی است ، وجود دارد . لذا باید مدیران نسبت به اجرای پروتکل های بهداشتی از سوی راهداران برای تامین سلامت این عزیزان تاکید ...

  |

  رصد و پایش نیازمندی های بخش حمل و نقل جاده ای در اولویت کاری مدیران راهداری

  رصد و پایش نیازمندی های بخش حمل و نقل جاده ای در اولویت کاری مدیران راهداری

  مبنا قرار گرفتن تن کیلومتر از مطالبات بخش بود و تا قبل از سال ۹۷ به دلایلی اجرایی نشده بود ، امروزه باشناسایی بیش از ۳۰۰ میلیون نقطه دارای بار در سطح کشور و ثبت آن در سامانه عملیاتی شده است .

  |

  نظرات کاربران