در حال بارگذاری ...
 • آزادسازی اراضی واقع شده در مسیر احداث راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی

  با توجه به سابقه حدود ۹۰ ساله بندر نوشهر در امر تجارت جهانی ، این بندر به عنوان دروازه طلایی حمل و نقل دریایی شمال کشور ، در طول چندین دهه نقش انکار ناپذیری در توسعه همه جانبه منطقه ، ایجاد اشتغال پایدار و کمک به اقتصاد ملی ایفا نموده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت : بخشی از اراضی واقع شده در مسیر احداث راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی طی هفته گذشته آزاد شد .

  محمدتقی انزان پور خاطرنشان کرد : با همکاری مراجع قضایی و انتظامی ؛ تعداد پلاک های تملک شده در مسیر احداث راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی اقدامات لازم صورت گرفت .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران افزود : همکاری و همراهی مالکان اراضی واقع در مسیر ساخت راه دسترسی در زمینه آزاد سازی هرچه زودتر مسیر ، می تواند افزون بر کاهش مشکلات ترافیکی ناشی از تردد کامیون ها در سطح شهر و همچنین زیباسازی بندر و گردشگری نوشهر ، موجب رونق بیش از پیش و توسعه همه جانبه بندر مازندران شود .

  گفتنی است ؛ با توجه به سابقه حدود ۹۰ ساله بندر نوشهر در امر تجارت جهانی ، این بندر به عنوان دروازه طلایی حمل و نقل دریایی شمال کشور ، در طول چندین دهه نقش انکار ناپذیری در توسعه همه جانبه منطقه ، ایجاد اشتغال پایدار و کمک به اقتصاد ملی ایفا نموده است .
  مطالب مرتبط

  اطمینان از انطباق کشتی های متردد به بنادر کشور با الزامات ملی و بین‌المللی

  اطمینان از انطباق کشتی های متردد به بنادر کشور با الزامات ملی و بین‌المللی

  طی هفت‌ماه اول امسال به رغم شیوع ویروس کرونا و شرایط خاص حاکم بر کشور ، افسران کنترل و بازرسی کشتی‌ها ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تهیه طرح‌های اقتضایی مرتبط با شرایط اضطراری موفق به انجام بازرسی بیش از ۳۳۰۷ مورد شناور ایرانی و خارجی متردد به بنادر شده و نقش بسزایی در حفظ ...

  |

  تشریح بسته ۴ گانه مشوق‌های تعرفه‌ای و سرمایه‌گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار

  تشریح بسته ۴ گانه مشوق‌های تعرفه‌ای و سرمایه‌گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار

  کالاهای صادراتی در تمامی بنادر کشور ؛ مشمول صددرصد تخفیف در عوارض و ۲۵ درصد تخفیف در هزینه ها هستند و برای کالاهای ترانزیتی نیز صددرصد تخفیف در عوارض و ۵۰ درصد تخفیف در هزینه ها مدنظر قرار گرفته شده است .

  |

  نظرات کاربران