در حال بارگذاری ...
 • آغاز تعمیرات اساسی یدک کش عاشورا و هدایت ۳ در بندر شهید رجایی

  بر اساس برنامه زمان بندی شناور هدایت ۳ اعزامی از بندر بوشهر طی دو هفته و شناور عاشورا متعلق به بندر شهید رجایی طی چهار هفته ، تعمیر شده و به ناوگان عملیاتی بنادر کشور خواهند پیوست .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت : عملیات داگینگ دو فروند شناور یدک کش و تعمیرات اساسی زیر آبی شناورهای یدک کش عاشورا و هدایت ۳ آغاز شد .

  علیرضا محمدی کرجی ران با اشاره به ظرفیت تعمیرات در بندر شهید رجایی ، تصریح کرد : این بندر آمادگی دارد تا شناورهای کوچک را که در بخش های تجسس و نجات ، زباله روبی دریا ، گشت و شناسایی ، طناب گیری و حتی تفریحی فعالیت می کنند را پذیرش کند .

  وی با بیان اینکه در حال حاضر و به منظور حفظ و ارتقاء توان عملیاتی در بنادر کشور تعمیرات شناورها از استان های همجوار درحال انجام است ، افزود : روز گذشته عملیات داکینگ دو فروند شناور یدک کش در بندر شهید رجایی انجام و عملیات تعمیرات زیر آبی یدک کش عاشورا و هدایت ۳ آغاز شد .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در خصوص مدت زمان تعمیرات دو فروند یدک کش عاشورا و هدایت ۳ ، اظهار داشت : بر اساس برنامه زمان بندی شناور هدایت ۳ اعزامی از بندر بوشهر طی دو هفته و شناور عاشورا متعلق به بندر شهید رجایی طی چهار هفته ، تعمیر شده و به ناوگان عملیاتی بنادر کشور خواهند پیوست .

  گفتنی است در نیمه نخست سال جاری ۱۱ فروند شناور در بخش تعمیرات تجهیزات دریایی بندر شهید رجایی ؛ توسط متخصصین داخلی تعمیر و به چرخه ناوگان خدمات دریایی کشور الحاق شده اند .
  مطالب مرتبط

  اطمینان از انطباق کشتی های متردد به بنادر کشور با الزامات ملی و بین‌المللی

  اطمینان از انطباق کشتی های متردد به بنادر کشور با الزامات ملی و بین‌المللی

  طی هفت‌ماه اول امسال به رغم شیوع ویروس کرونا و شرایط خاص حاکم بر کشور ، افسران کنترل و بازرسی کشتی‌ها ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تهیه طرح‌های اقتضایی مرتبط با شرایط اضطراری موفق به انجام بازرسی بیش از ۳۳۰۷ مورد شناور ایرانی و خارجی متردد به بنادر شده و نقش بسزایی در حفظ ...

  |

  تشریح بسته ۴ گانه مشوق‌های تعرفه‌ای و سرمایه‌گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار

  تشریح بسته ۴ گانه مشوق‌های تعرفه‌ای و سرمایه‌گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار

  کالاهای صادراتی در تمامی بنادر کشور ؛ مشمول صددرصد تخفیف در عوارض و ۲۵ درصد تخفیف در هزینه ها هستند و برای کالاهای ترانزیتی نیز صددرصد تخفیف در عوارض و ۵۰ درصد تخفیف در هزینه ها مدنظر قرار گرفته شده است .

  |

  نظرات کاربران