در حال بارگذاری ...
 • استفاده از سیستم (هندهلد) برای عملیات تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندر انزلی

  با استفاده از این بستر الکترونیک ؛ سرعت عمل در عملیات بندری به طور چشمگیری افزایش یافته و امور خدمات به مراجعه کنندگان و مشتریان تسهیل خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت : "سیستم هندهلد" در عملیات تخلیه و بارگیری مجتمع بندر انزلی راه اندازی شد .

  حمیدرضا آبایی با اشاره به راه اندازی "سیستم هندهلد" ، اظهار داشت : در راستای اجرای توسعه‌ خدمات دولت الکترونیک و تسریع در انجام عملیات تخلیه و بارگیری کشتی و کامیون ، "سیستم هند هلد" در مجتمع بندر انزلی راه اندازی شد . با عملیاتی شدن سیستم یاد شده ، انجام خدمات عملیاتی و اسنادی مرتبط به تخلیه و بارگیری شناور و کامیون که تا کنون دستی و فیزیکی انجام می شد ، به صورت کاملا مکانیزه و الکترونیکی انجام می می شود .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان خاطرنشان کرد : با استفاده از این بستر الکترونیک ؛ سرعت عمل در عملیات بندری به طور چشمگیری افزایش یافته و امور خدمات به مراجعه کنندگان و مشتریان تسهیل خواهد شد .

  آبایی با اشاره به انجام عملیات هوشمندسازی در بنادر تصریح کرد : هوشمندسازی و ایجاد خدمات تمام الکترونیکی اسناد کالا و کشتی برای مشتریان خدمات بندری ؛ سبب صرفه جویی در هزینه و ارتقای بهره وری می شود .
  مطالب مرتبط

  توسعه ترانزیت دریایی و افزایش بهره‌وری بنادر جنوبی کشور با افتتاح راه‌آهن خواف – هرات

  توسعه ترانزیت دریایی و افزایش بهره‌وری بنادر جنوبی کشور با افتتاح راه‌آهن خواف – هرات

  با توجه به اینکه ، عمده زیرساخت‌های موجود حمل‌ونقلی کشور در حوزه جاده‌ای است ، لذا دسترسی ریلی به کشورهایی که فاقد دسترسی دریایی هستند ، می‌تواند کمک شایانی به توسعه ترانزیت از بنادر کشورمان به آن کشورها کند .

  |

  تسریع در خروج کالا از محوطه های بندری با تصویب شیوه نامه حمل یکسره کالا از بندر

  تسریع در خروج کالا از محوطه های بندری با تصویب شیوه نامه حمل یکسره کالا از بندر

  یکی از کارهایی که با هدف کاهش ماندگاری کالا در بنادر انجام شده تدوین شیوه نامه حمل یکسره کالا از بندر است که با همکاری و هماهنگی گمرک صورت گرفته و به تصویب ستاد تنظیم بازار نیز رسیده است بر این اساس عملیات حمل یکسره کالا با سرعت و هماهنگی بیشتری صورت می گیرد و می تواند در تسریع ...

  |

  آماده به کار شدن شناورهای خدماتی در تعمیرگاهای دریایی بنادر کشور

  آماده به کار شدن شناورهای خدماتی در تعمیرگاهای دریایی بنادر کشور

  تأمین شناورهای جدید و الحاق آن به چرخه خدمات در شناورسازی های داخلی مورد توجه است و قرارداد ساخت ۱۱ فروند شناور با شرکت های داخلی تاکنون منعقد شده که فرآیند ساخت این شناورها آغاز و تعدادی از آن ها با ۳۰ درصد پیشرفت در حال ساخت هستند .

  |

  نظرات کاربران