در حال بارگذاری ...
 • بنادر و پسکرانه آن ویژگی های متعددی برای سرمایه گذاران دارد

  سازمان بنادر و دریانوردی با ارائه بسته های تشویقی و خدمات مختلف ، توانسته ضمن حفظ سرمایه گذاران گذشته خود ؛ سرمایه گذاران جدید را جذب کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عضو اتاق بازرگانی ایران گفت : سازمان بنادر و دریانوردی فرصت های خوبی را برای سرمایه گذاران ایجاد کرده است که می توان از آن به توسعه اقتصادی دست یافت .

  محمدحسین سجادنیا درباره فعالیت و روند توسعه ای که بنادر کشور طی می کنند ، تصریح کرد : یکی از حوزه های که فعالیت توسعه ای و جذب سرمایه گذاران را با جدیت دنبال می کند، سازمان بنادر و دریانوردی است .

  وی با بیان اینکه بنادر و پسکرانه آن ویژگی های متعددی برای سرمایه گذاران دارد ، افزود : تمام بخش های اقتصادی کشور به خاطر تحریم و چالش های ارزی ؛ توان جذب سرمایه گذار را ندارند ولی بنادر و پسکرانه آن به جهت موقعیت و ویژگی های که دارند ، در جذب سرمایه گذار موفق عمل کردند . سازمان بنادر و دریانوردی با ارائه بسته های تشویقی و خدمات مختلف ، توانسته ضمن حفظ سرمایه گذاران گذشته خود ؛ سرمایه گذاران جدید را جذب کند .

  وی با بیان اینکه بنادر شمالی طی سال های اخیر رشد خوبی داشتند و توانستند فعالیت بندری خود را مانند بنادر جنوبی کشور افزایش دهند ، گفت : بنادر و پسکرانه آن نسبت به سال های گذشته توسعه مناسبی پیدا کردند ، بدین جهت می توان از این بخش به فکر توسعه اقتصادی و ایجاد انگیزه برای فعالان اقتصادی بود . از آنجا که ایران ؛ کشوری آبی محسوب می شود، فرصت های خوبی برای تجار و صاحبان کالا است تا نسبت به توسعه حمل و نقل دریایی اقدام کنند .
  مطالب مرتبط

  ساماندهی ، تجهیز و توسعه پایانه‌های ۱۷ بندر مسافری در کشور

  ساماندهی ، تجهیز و توسعه پایانه‌های ۱۷ بندر مسافری در کشور

  افزایش ظرفیت مسافری بنادر طی یک دهه اخیر (۹۸-۸۸) با میانگین رشد سالیانه ۱۲,۶ درصدی ، از ۷.۷ میلیون نفر در ابتدای سال ۸۸، به ۲۴.۵ میلیون نفر در پایان سال ۹۸ رسیده و در مجموع از رشد ۲۱۸ درصدی نسبت به سال ۸۸ برخوردار شده است .

  |

  نظرات کاربران